Zlecenie współpracy czyli mechanika samochodowa

Nazywam się Janusz. Posiadam własną firmę, której siedziba mieści się w Bydgoszczy. Swoje usługi jednak świadczę na terenie całego naszego kraju. Jestem znanym i cenionym przedsiębiorcą.

Mechanika samochodowa dla mojej firmy

mechanika samochodowaKilka lat temu zakupiłem kilka samochodów dla moich przedstawicieli i już skończył się ich serwis. Zdecydowałem, że przyda mi się stacja kontroli pojazdów, która mieści się w Bydgoszczy, oraz z którą będę mógł podjąć stałą współpracę. Mam możliwość dowolnego wyboru, dlatego tak też właśnie uczynię. W firmie posiadam osiem samochodów jednej marki, co nie będzie stanowiło problemu. Interesuje mnie głównie polecana mechanika samochodowa bydgoszcz dla wszystkich moich firmowych pojazdów. Diagnostyka samochodowa jest wykonywana raz do roku i chcę, aby przeprowadzana była przez osobę, która będzie ze mną współpracowała, ponieważ w przypadku moich aut, to taka diagnostyka samochodowa musi być wykonywana częściej. Moi pracownicy jeżdżą po całej Polsce i robią ogromne ilości kilometrów. Jeżeli mechanika pojazdowa, która mnie interesuje będzie dostępna w Bydgoszczy to od ręki rozpocznę współpracę z taką firmą. Zdecydowałem poprosić moją asystentkę, ażeby sprawdziła firmy i dała mi informacje. Każda stacja diagnostyczna musi się znajdować w Bydgoszczy. Jeżeli będzie posiadała również swój warsztat samochodowy, to będzie dodatkowym atutem. Ola w ciągu dwóch godzin podesłała mi listę firm, gdzie może być wykonywana diagnostyka samochodowa i umówiła mnie na spotkanie z kilkoma właścicielami. Udało mi się z jednym z nich podjąć współpracę.

Stacja kontroli pojazdów, którą wybrałem do współpracy będzie na stałe obsługiwała wszystkie samochody w mojej firmie. Warunki mają bardzo atrakcyjne i dogadaliśmy się tak, że każda ze stron będzie na pewno zadowolona z tej współpracy.

Zlecenie współpracy czyli mechanika samochodowa
Przewiń na górę