Zlecam montaż kostki brukowej

kostka brukowa

W firmie zajmuję się przyjmowaniem zleceń. Mamy różne zlecenia, ponieważ nasza klientela jest wymagająca a my dbamy o doskonałe relacje z każdym odbiorcą. Wszyscy klienci, którzy kupują nasze oświetlenie led bardzo cenią sobie współpracę z nami.

Kostka brukowa jest doceniana

kostka brukowaWiedzą, że jako producent oświetlenia led, który przoduje na rynku jesteśmy niezawodni. Gwarantujemy każdemu klientowi obsługę posprzedażową i zapewniamy montaż, jeżeli jest taka konieczność. Dostępna jest u nas świecąca godna polecenia kostka brukowa, którą klienci bardzo docenili i zamawiają ją często. Otrzymuję często telefony z zapytaniem o montaż. Wtedy wysyłam naszego pracownika do klienta, który montuje u niego nasze oświetlenie led. Ostatnio została u nas zakupiona oprawa najazdowa przez klienta, który rozważa dalsze zakupy za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa. Zainteresował go montaż i podczas kontaktu telefonicznego ustaliliśmy wszelkie szczegóły. Postanowiłem ten montaż zlecić Patrykowi, ponieważ jest on najlepszym naszym pracownikiem i na pewno bardzo szybko się uwinie u tego klienta. Jak wszystko pójdzie gładko to będzie jeszcze zamawiana przez niego nasza oprawa oświetleniowa, dlatego zależy nam, by był zadowolony z naszych usług. Do Patryka zadzwoniłem od razu jak skończyłem rozmowę z naszym klientem. Nie miał obecnie żadnych zleceń i chętnie zgodził się podjąć to zadanie. Wyjaśniłem mu, że montowana ma być oprawa najazdowa u bardzo ważnego dla nas klienta i poprosiłem, żeby postarał się przeprowadzić montaż jak najszybciej.

Patryk jak zwykle powiedział, że mam się co przejmować i zapytał czy oprawa najazdowa jest już gotowa bo za chwilę do nas przyjedzie. Poprosiłem pracowników magazynu, żeby wszystkim się zajęli. Tym razem również wszystko przebiegło zgodnie z założeniami.

Zlecam montaż kostki brukowej
Przewiń na górę