Założenie pierwszy raz rzęs

 

W wakacje mam zaproszeni a kilka wesel. Akurat tak się złożyło, że wszystkie moje najbliższe koleżanki wychodzą za mąż. I dwie jeszcze tydzień po tygodniu. Zależało mi oczywiście na tym żeby świetnie wyglądać. Postanowiłam więc kupić sobie jakieś wyjątkowe sukienki.

Piękne doczepione rzęsy

przedłużanie rzęs ŁódźJednak strój to nie wszystko. Prawda jest taka, że od lat nie zmieniałam fryzury a także makijażu. w sumie wyglądam po prostu cały czas tak samo. Doszłam do wniosku, że te wesela może sprawią, że się trochę wizualnie zmienię. Szukałam jakiejś inspiracji w internecie jednak nic mi się nie podobało. W końcu moja koleżanka z pracy powiedziała mi, że dobrze byłoby gdybym miała jaśniejsze włosy a także gdybym przedłużyła sobie rzęsy. Ja o rzęsach od dawna już myślałam bo bardzo mi się to podoba. Zresztą moje rzęsy mimo tego, że pomaluje je dosyć mocno to i tak są praktycznie niewidoczne. Także dzięki temu byłabym bardziej wyrazista. Koleżanka z pracy poleciła mi też miejsce gdzie najlepiej zrobić przedłużanie rzęs Łódź właśnie. On od lat robi to właśnie tam i jest bardzo zadowolona. Zadzwoniłam więc i umówiłam się na wizytę. Nie mogłam się już odczekać tego jak będę wyglądała. Na założenie nowych rzęs umówiłam się na następny dzień. Poszłam tam po pracy. Przyjęła mnie bardzo sympatyczna pani. Samo przedłużanie trochę czasu trwało bo jednak każda rzęsa jest doczepiana osobno. Jednak bardzo miło spędziłam tam czas. Nawet nie zauważyłam, kiedy miałam już to wszystko skończone.

Gdy zobaczyłam jak wyglądam byłam w szoku. Nie mogłam wprost uwierzyć, że to ciągle ja. W końcu zostały doczepione mi tylko rzęsy a jednak wyglądałam pięknie. I też tak się czułam. Żałowałam tylko tego, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. Myślę, że coś takiego pasuje każdej kobiecie.

 

Założenie pierwszy raz rzęs
Przewiń na górę