Zakup zimowego okrycia do łóżeczka dziecięcego

Zbliża się zima więc muszę kupić mojemu małemu dziecku odpowiednie okrycie do łóżeczka. Do tej pory przykrywałam go lekkim, bawełnianym kocykiem minky jednak gdy temperatury będą coraz niższe musi to być coś cieplejszego.

Zdecydowałam się na kołderkę antyalergiczną

antyalergiczne kołderki dla niemowlątAby dokonać zakupu udałam się do dużego sklepu dziecięcego znajdującego się w moim mieście. W ofercie mają wszystkie niezbędne rzeczy i akcesoria dla dzieci. Kupiłam tam całą wyprawkę dla mojego synka. Pracujące tam panie służą pomocą i radą w doborze interesujących nas rzeczy. Rodzice nie muszę się przecież znać na wszystkim. Gdy poprosiłam o pomoc w wyborze okrycia sprzedawczyni zaproponowała mi antyalergiczne kołderki dla niemowląt. Jest to dobry wybór nie tylko dla dzieci, które posiadają alergie. Taka kołderka jest wypełniona włókniną silikonową najwyższej jakości przez co jest antyalergiczna i nieuczulająca. Wypełnienie to charakteryzuje się wysoką trwałością. Kołderka gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury dla dziecka. Warstwa zewnętrzna jest wykonana w stu procentach z materiału bawełnianego. Sklep w ofercie ma także zwykłe kołderki oraz ocieplane kocyki minky. Po chwili namysłu zdecydowałam się jednak na kołderkę antyalergiczną sprzedawaną w zestawie z poduszką. Teraz musiałam tylko dokupić pasującą poszewkę. Z tym był większy problem, ponieważ wybór wzorów był ogromny. W autka, smoki, dinozaury, słoniki, paseczki, kropeczki, zygzaki i wiele innych.

Wybrałam dwa zestawy pościeli aby mieć na zmianę. Jedna pościel jest z jednej strony w misie a z drugiej w kropeczki a druga w autka oraz paseczki. Teraz już mam wszystko co niezbędne do okrycia mojego synka zimową porą. Wybrana kołderka sprawdza się podobno o każdej porze roku także posłuży nam przez dłuższy czas.

Zakup zimowego okrycia do łóżeczka dziecięcego
Przewiń na górę