Zakup kosmetyków w prezencie

Moja siostra miała za parę dni urodziny. Zawsze kupujemy sobie jakieś drobiazgi, więc i tym razem musiałam wybrać się do sklepu w mieście, aby sprawić jej przyjemność. Jest fanką wszelkiego rodzaju kosmetyków, mocno się maluje. Czasami nawet twierdze, że jej makijaż jest zbyt wieczorowy i nie nadaje się na co dzień.

Zmiana kosmetyków siostry

dobre polskie kosmetyki naturalnePostanowiłam coś z tym zrobić, i kupić jej jakieś dobre polskie kosmetyki naturalne, których będzie mogła codziennie używać. Oczywiście oprócz makijażu, należy odpowiednio zadbać o skórę. Ja wybrałam jej naturalne olejki do oczyszczania twarzy. Są o wiele lepsze niż żele, i toniki razem wzięte. Olejkami o wiele łatwiej pozbędziemy się makijażu, i do tego są naturalne. Kupiłam je w takim ekologicznym sklepie, więc na pewno będą dobre. Chciałam, żeby nie tylko się malowała, ale też dbała o pielęgnacje. Wiem, że czasem kładzie się spać w makijażu, bo nie chce jej się go zmywać. Teraz będzie miała łatwo z pozbyciem się makijażu, bo demakijaż z olejkiem wystarczy delikatnie zaaplikować go na płatek kosmetyczny, z odrobiną wody, i wszystko ładnie schodzi. Oprócz tego, kupiłam jej ekologiczny krem nawilżający krem do twarzy. Stwierdziłam, że zdrowy krem na pewno jej się przyda, by mogła cieszyć się jędrną buzią cały czas. Kupiłam jej w sumie trzy rzeczy bo zdecydowałam się jeszcze na puder mineralny. Może zastąpi nim te swoje sztuczne podkłady. Mineralny puder jest naturalny, i na pewno nie zapcha jej porów.

Gdy zrobiłam zakupy, byłam z siebie zadowolona. Może choć w takim stopniu, pomogę mojej siostrze dbać o swój wygląd nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Przez mocne kosmetyki na pewno skóra się niszczy. Więc delikatne olejki i krem, na pewno pomogą utrzymać nawilżenie skóry, i będą ją pielęgnować.

Zakup kosmetyków w prezencie
Przewiń na górę