Zabieg usunięcia zmarszczek

Ten rok był dla mnie bardzo ciężki. Nie dość, że zmieniłam pracę na nową i nie tak szybko jak myślałam potrafiłam się do niej wdrożyć. To miałam jeszcze sporo problemów osobistych. Tak już czasem jest, że jeśli nie układa się w jednej dziedzinie życia to zaczyna się to też dziać w drugiej.

Twarz bez bruzd i zmarszczek

wypełnianie bruzd KatowiceNawet nie wiem kiedy powstały mi tak głębokie zmarszczki na twarzy. Na co dzień pracuję z ludźmi i jednak wygląd jest dla mnie ważny. Jakoś nie mogłam przejść z tym do porządku dziennego. Postanowiłam więc coś z tym zrobić. Najpierw zaczęłam stosować różne preparatu i kremu. Jednak przy tak głębokich bruzdach raczej mi to nie pomoże. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że przecież mogę je wypełnić. Ona robi to już od kilku lat. I pewnie dlatego tak młodo cały czas wygląda a jednak jest ode mnie starsza sporo. Stwierdziłam więc, że skoro mogą inni to przecież ja także. Koleżanka powiedziała mi gdzie najlepiej się udać. Ona ma jednak w tej dziedzinie doświadczenie a poza tym świetnie wygląda. Zapisałam się więc na wypełnianie bruzd Katowice i nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Idąc tam miałam nadzieje, że jednak moje zmarszczki nie są aż tak głębokie i że uda się coś z nimi zrobić. Lekarz, który był bardzo sympatyczny powiedział mi, że już za parę minut się ich pozbędę. I rzeczywiście cały zabieg nie trwał więcej niż dziesięć minut. A od razu po nim obejrzałam się w lusterku. I muszę przyznać, że moja twarz od razu się zmieniła.

W końcu pozbyłam się tych szpecących mnie bruzd i wyglądałam na młodszą i szczęśliwszą. Ogólnie po tym zabiegu poczułam się znowu kobieca. A to przełożyło się z kolei na moje życie osobiste, które teraz układa się bardzo dobrze. Za jakiś czas wrócę tam na pewno na ponowny zabieg.

Zabieg usunięcia zmarszczek
Przewiń na górę