Z wizytą u kosmetyczki w Szczecinie

 

Makijaż zawsze był moją pasją. Już będąc małą dziewczynką z pasją przeglądałam kobiece czasopisma i wycinałam kosmetyczne porady, chowając je w specjalnej teczce. Zresztą nadal ją mam! Z biegiem czasu moje zainteresowanie nie zmalały, wręcz przeciwnie. Moje marzenia stały się rzeczywistością, dziś zajmuję się tym zawodowo.

Co oferuje kosmetyczka ze Szczecina?

kosmetyczka szczecinProwadzę salon kosmetyczny. Specjalizuję się w makijażu okolicznościowym oraz w zdobieniu paznokci. Manicure to moja ogromna pasja – od wielu lat. Ciągle staram się rozwijać, uczestniczę w szkoleniach i pokazach. Najprościej znaleźć mnie w Internecie, wpisując po prostu dwa słowa: kosmetyczka Szczecin. Bardzo się cieszę, gdy widzę powracające osoby. Panie zwykle umawiają się na manicure hybrydowy lub przedłużanie paznokci żelem. Zawsze pytam, na jaką okazję mają być wykonane paznokcie i wtedy dobieram odpowiedni kolor. Część osób korzysta także z zabiegów na twarz, głównie przeciwzmarszczkowych lub bardziej przyziemnych, takich jak henna brwi i rzęs. Spore natężenie ruchu jest w miesiącach letnich, ponieważ wtedy wiele kobiet szykuje się na śluby i wesela. Wtedy dominują różnorodne makijaże – nie wypuszczam pędzli z dłoni choć na chwilę. Zjawiają się osoby młodsze, jak i starsze. Każdy chce wyglądać pięknie i czuć się atrakcyjnie. Każdy dzień (zwłaszcza w lecie) mam wypełniony pracą, ale nie narzekam, bo lubię to co robię. Poza tym kocham kontakt z ludźmi i tego mam akurat pod dostatkiem.

Każdy dzień w mojej pracy jest wyjątkowy i uczy mnie czegoś nowego. Także kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie cenny. Staram się każdego wysłuchać i zaoferować usługę, jakiej potrzebuje. Każdy klient jest dla mnie szczególny. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest czymś bezcennym.

 

Z wizytą u kosmetyczki w Szczecinie
Przewiń na górę