Z kupnem działki przemysłowej trzeba się pośpieszyć

Firmy, które planują w przyszłym roku inwestycje w swoją infrastrukturę magazynową bądź produkcyjną, powinny jak najszybciej pomyśleć o zakupie działki przemysłowej. Rosnące ceny nieruchomości dotyczą się również działek budowlanych – w tym również tych z przeznaczeniem przemysłowym. W tym roku można jeszcze za takie działki zapłacić w miarę rozsądną cenę.

Ceny działek przemysłowych cały czas rosną

działki przemysłowe w bydgoszczy pod inwestycjeRozległe tereny przemysłowe, które przeznaczone są do sprzedaży, kurczą się z miesiąca na miesiąc. W tworzonych w wielu miastach specjalnych strefach ekonomicznych takich działek już praktycznie nie ma. Pozostaje jedynie zakup działki od osoby prywatnej lub firmy. Trzeba się pośpieszyć, bo ceny będą rosły jak wszystko co się wiąże z branżą budowlaną. W tym roku można jeszcze kupić duże i w miarę tanie działki przemysłowe w Bydgoszczy pod inwestycje, ale naprawdę są to oferty, które można by określić jako last minute. Jeszcze w Bydgoszczy te ceny jakoś się w miarę trzymają, a ich wzrost jest stały ale bardzo powolny. Biorąc jednak pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na działki pod inwestycje przemysłowe to można przypuszczać, że w ciągu kilku miesięcy ceny gwałtownie wzrosną. A przecież wiadomo, że planując postawienie hali magazynowej czy zakładu produkcyjnego trzeba kupić działkę o powierzchni kilkunastu hektarów. Koszty takiego zakupu liczone są w milionach złotych, więc pośpiech w tym zakresie może wiązać się z bardzo dużą oszczędnością.

Szukając działki pod inwestycję warto rozejrzeć się w Bydgoszczy. Można udać się do jednego z profesjonalnych biur nieruchomości zajmujących się właśnie działkami przemysłowymi. Można też poszukać taniej działki na własną rękę, czyli po prostu przejechać się po tamtejszych terenach przemysłowych.

Z kupnem działki przemysłowej trzeba się pośpieszyć
Przewiń na górę