Wywiad na temat mojej agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej

Czytałem otwartego na moim komputerze maila, i nie wierzyłem własnym oczom. Redaktor regionalnej gazety chciał zrobić ze mną wywiad stwierdzając, że jestem przykładem doskonałego przedsiębiorcy. Przyznam, że źle u mnie z finansami nie jest – moja agencja pracy tymczasowej miała się całkiem dobrze.

Agencja pracy tymczasowej – charakterystyka

agencja pracy tymczasowejW Bydgoszczy prawdopodobnie była to jedna z prężniej działających firm tego typu. Nie chciało mi się jednak wierzyć, że szło mi na tyle dobrze, żeby ktoś aż chciał przeprowadzać ze mną wywiady. Zgodziłem się bez wahania – była to na pewno przygoda warta opowiedzenia w przyszłości dzieciom i wnukom. Umówiłem się w siedzibie mojej agencji pracy tymczasowej na trzy dni później. Dobrze przygotowałem się do tej rozmowy – przypomniałem sobie kolejne etapy rozbudowy firmy, jaką część kadry stanowią pracownicy ze wschodu, oraz konkretnie każdego narodu. Gdy przyjechał redaktor byłem wyluzowany – wydawało mi się, że będę znał odpowiedź na każde jego pytanie. Przez chwilę rozmawialiśmy o głupotach, później zaś redaktor wyjął notes i rozpoczął wywiad. Spytał jak udało mi się rozkręcić moją agencję pracy tymczasowej do poziomu na jakim znajduje się ona teraz. Pytał czy są u mnie zatrudnieni pracownicy z Ukrainy, jaką część pracowników stanowią, oraz czy są u mnie również Polacy. Wszystkie te pytania były proste i przyjemne. Redaktor wyszedł zadowolony mając dobry materiał do swojej gazety. Dwa dni później wywiad pojawił się w druku – kupiłem gazetę i zacząłem czytać. Część pytań nie została zawarta w wywiadzie – na przykład to, czy pracownicy ze wschodu są lepszymi pracownikami od Polaków.

Oczywiście nie miałem o to pretensji – generalnie wywiad wyszedł bardzo dobrze i byłem pewien, że moja agencja pracy tymczasowej właśnie otrzymała potężną, darmową reklamę. Tuż po tym zacząłem odbierać znacznie więcej telefonów – wiedziałem już, że będzie to dobry czas dla mnie.

Czytaj więcej na: www.tassowork.pl

Wywiad na temat mojej agencji pracy tymczasowej
Przewiń na górę