Wytrzymałość talerzy jednorazowych

 

Jestem przedszkolanką w jednym z poznańskich prywatnych przedszkoli. Odkąd pamiętam marzyłam właśnie o wykonywaniu tego, a nie innego zawodu. Praca z dziećmi sprawia mi dużo przyjemności. Czuję się potrzebna i spełniona. Traktuję swój zawód jako misję. Myślę bowiem, że mam bardzo duży wpływ na to, jak będą wyglądały przyszłe pokolenia młodych Polaków. Jest to według mnie bardzo ważne zadanie. 

Warto zadbać o najmniejsze szczegóły – także o talerze jednorazowe

wytrzymałe talerze jednorazoweTraktując swoją pracę bardzo poważnie, zawsze staram się wykazywać maksymalną kreatywność, jeśli idzie o zajęcia z dziećmi. Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje i imprezy okolicznościowe, staram się je planować z dużym wyprzedzeniem, tak aby były dokładnie przemyślane. Wiem, że rodzicom także na tym zależy. Czuję ich wsparcie, ale też i oddech na karku. Zarówno mnie jak i im zależy na jak najlepszym rozwoju pociech. Ostatnią imprezą okolicznościową jaką przyszło mi zorganizować był doroczny balik przebierańców. Dzieci przyszły bardzo pomysłowo przebrane, co było w dużej mierze zasługą ich rodziców. Ze swojej strony zadbałam o pyszne przekąski. Niektórzy rodzice za to postarali się o wytrzymałe talerze jednorazowe, z których dzieci ze spokojem mogły zjeść przygotowaną sałatkę. Bez obaw, że talerz się przemoczy, bądź też stanie się z nim coś równie przykrego. Zabawy było co nie miara. Wszystko to uwieczniłam na pamiątkowych zdjęciach, które znalazły się na stronie internetowej przedszkola. Długo po tym wydarzeniu odbierałam miłe słowa świadczące o tym, że zarówno rodzice, jak i ich pociechy były zadowolone z baliku.

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojego życia. Odczuwam duże spełnienie za każdym razem kiedy wracam z pracy do domu. Czuję, że wykonuję w sposób godny swoją misję jaką jest edukowanie dzieci od najmłodszych lat.

 

Wytrzymałość talerzy jednorazowych
Przewiń na górę