Wypożyczalnia aut i praca w ubezpieczeniach

wypożyczalnia samochodów

Od kilku lat pracuje w znanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Pracuje w Gdańsku i chyba tak naprawdę jest to moje miejsce na ziemi.Bardzo lubię swoją pracę przede wszystkim dlatego bo teraz mam już bardzo wielu stałych klientów i nie muszę nawet za bardzo zabiegać o nowych.

Jak działa wypożyczalnia samochodów?

wypożyczalnia samochodówPo prostu staram się pracować zawsze najlepiej jak potrafię i udzielać swoim klientom rzetelnych informacji. Nie było jeszcze nigdy takiej sytuacji bym wprowadziła klienta w błąd. Może dlatego mam tylu stałych klientów, którzy to przyprowadzają mi nowych. Najczęściej sprzedaje ubezpieczenia samochodów. Jeżeli były jakieś kolizje drogowe to także pomagam złożyć wszystkie niezbędne dokumenty aby otrzymać pieniądze z ubezpieczenia. Zawsze podpowiadam także moim klientom, ze należy im się samochód z OC sprawcy jeśli ich samochód w wyniku kolizji nie jest na tyle sprawny by można było nim jeździć. Można z tego także skorzystać na czas naprawy auta. Praktycznie każda wypożyczalnia samochodów na terenie Trójmiasta jest na to przygotowana. Często wypożyczalnia samochodów osobowych załatwia to w sposób bezgotówkowy, czyli najwygodniej dla klienta. Taka wypożyczalnia samochodów, o której wiem, że ma bardzo dobre samochody znajduje się w Trójmieście, a ściślej mówiąc w Gdańsku. Zresztą wypożyczalnia aut dzisiaj ma naprawdę duży wybór samochodów, które są w bardzo dobrym stanie technicznym. I jeśli jest taka możliwość to dlaczego z niej nie skorzystać. Gdyby mi się coś takiego przytrafiło na pewno skorzystałabym z tej opcji i wynajęła samochód.

Zresztą chyba fajnie byłoby przez jakiś czas pojeździć jakimś innym autem. Moi klienci rzadko z tego korzystają chociaż ja nie rozumiem dlaczego. Ja nie widzę w tej opcji żadnych minusów. Myślę, że może dlatego bo nie korzystali nigdy z takiej wypożyczalni.

Wypożyczalnia aut i praca w ubezpieczeniach
Przewiń na górę