Wyjazd z koleżanką do spa na mazurach i tani czarter jachtów motorowych

czarter jachtów motorowych

Moja dobra koleżanka od dawna namawiała mnie byśmy tylko razem gdzieś pojechały. W sumie ja bardzo lubię takie babskie wypady. Zresztą uważam, że jednak w tym roku taki nawet krótki wypad nam się po prostu należał.

Czarter jachtów motorowych i rezerwacja terminu

czarter jachtów motorowychObydwie mamy małe dzieci i taki wyjazd dla młodej mamy jest jak spełnienie marzeń. Koleżanka bardzo chciała jechać nad morze. Jednak ja przekonałam ją, że lepiej dla nas będzie jechać na mazury bo po prostu jest bliżej. A skoro mamy już gdzieś jechać i będę miała trochę czasu wolnego to nie chcę go marnować na czas spędzony w podróży. Koleżanka przyznała mi rację. W sumie dość szybko znalazłyśmy bardzo fajne spa na mazurach. Koleżanka zrobiła mi niespodziankę i zrobiła czarter jachtów dla nas. W sumie zawsze bałam się pływać jednak jachtem to będzie chyba coś innego. Był to czarter bez patentu bo żadna z nas przecież takiego nie posiadała. Taki tani czarter jachtów motorowych normalnie trzeba zrobić dużo wcześniej, jedna koleżanka zna osobę, która się tym zajmuje i się jakoś udało. W sumie wynajem jachtów nie należy do najtańszych, jednak obiecałyśmy sobie, że podczas tego wyjazdu na nic sobie nie żałujemy. Ma być to po prostu niezapomniany wypad. W sumie chyba cały tydzień przeżywałyśmy jakie rzeczy weźmiemy z sobą i którym samochodem pojedziemy. W sumie zdecydowałyśmy się jechać moim samochodem bo po prostu mniej pali a skoro miałyśmy sobie na miejscu niczego nie odmawiać to przynajmniej trochę uda nam się zaoszczędzić na podróży. Z koleżanką naprawdę byłyśmy bardzo podekscytowane z jednej strony a z drugiej trochę bałyśmy się tego wyjazdu.

W sumie pierwszy raz miałyśmy zostawić dzieci w domu. W sumie ja wiedziałam, że tatusiowie sobie świetnie poradzą. Jednak pierwszy raz tak naprawdę swoje obowiązki musiałyśmy przekazać komuś innemu.

Wyjazd z koleżanką do spa na mazurach i tani czarter jachtów motorowych
Przewiń na górę