Wydajna piła stołowa

W profesjonalnych stolarniach muszą znajdować się profesjonalne sprzęty. Nie bez powodu właściciele takich stolarni ciągle śledzą nowinki związane z nowoczesnym i wydajnym sprzętem takim jak wiertarki, heblarki czy piły stołowe. Obecność tych urządzeń w takich miejscach jest obowiązkowa. Konieczne jest jednak by te urządzenia wyróżniały się solidnym wykonaniem i żeby gwarantowały długotrwałą pracę.

Profesjonalne i solidne pilarki

polecana makita 5604rZawodowy stolarz bez pilarki to jak rzeźbiarz bez dłuta. W związku z tym markety budowlane coraz częściej oferują sprzęt dla profesjonalistów. Jednym z takich narzędzi jest pilarka stołowa. Są to urządzenia, które umożliwiają cięcie zarówno wzdłużne jak i poprzeczne. Najczęściej są one zasilane prądem sieciowym o napięciu 230V dzięki czemu nie musimy posiadać instalacji prądu trójfazowego. Dość popularnym modelem pilarki stołowej jest polecana makita 5604r. Duża ilość profesjonalnych stolarzy decyduje się na kupno tego sprzętu w związku z czym szybko znika on z półek sklepowych. Ostrze tnące stosowane w tych pilarkach to tarcze o średnicy 165mm. Dzięki temu mogą one wykonywać cięcia nawet do głębokości 54mm. Wspomniany model dysponuje mocą równą 950W. Jest to więc stosunkowo dużo i pozwoli to na wykonywanie dość ciężkich prac w stolarniach oraz w naszych przydomowych warsztatach. Z racji jej dość małych wymiarów a dużej mocy jest ona stosowana również podczas wielu prac dekarskich. 

Ogólnie rzecz biorąc omawiany model jest gwarancją jakości. Jest to model bardzo polecany przez osoby, które codziennie z tego typu sprzętem mają do czynienia. Makita produkuje towary niezawodne i przekonał się o tym nie jeden majsterkowicz. Nie bez powodu to właśnie produkty tej firmy często znikają ze sklepów oraz z aukcji internetowych.

Wydajna piła stołowa
Przewiń na górę