Wózki 3w1 firmy Bebetto

Kompletując wyprawkę dla noworodka, musimy dokonać wyboru właściwego wózka. Na rynku spotkamy podstawowe wersje, do których trzeba dokupić wiele elementów, albo kompletny wózek z gondolą, spacerówką a nawet specjalnym fotelikiem do przewożenia dziecka w samochodzie.

Co posiadają wózki Bebetto 3w1?

dziecięcy wózek 3w1 bebetto vulcanoWózek można kupić jako samodzielny model, lub w komplecie z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym. Przez pierwsze miesiące życia naszego dziecka będzie nam potrzebna tylko gondola i fotelik, a kiedy dziecko zacznie samodzielnie chodzić, to konieczna będzie spacerówka. Dziecięcy wózek 3w1 Bebetto Vulcano, to komplet trzech niezbędnych elementów dla każdego dziecka. Dwa wózki plus fotelik w atrakcyjnej cenie oferuje firma, która od lat produkuje wysokiej jakości sprzęt dla dzieci. O bezpieczeństwie wózka świadczy jakość jego wykonania oraz zastosowane rozwiązania techniczne ułatwiające użytkowanie. Dziecięce wózki są przeznaczone dla jednego malucha, ale dostępne są też wózki dla bliźniaków czy nawet trojaczków. Obowiązkowym elementem wózka są mocne hamulce i dobre amortyzatory, które zwiększają komfort jazdy. Duże pompowane koła zapewniają dużą elastyczność i miękkość. Aluminiowy stelaż wózka w wersji 3w1 ułatwia szybkie i bezproblemowe zmienianie gondoli na spacerówkę, albo na fotelik samochodowy. Firma Bebetto swoje wózki produkuje w kolorze czarnym, szarym, białym, niebieskim i czerwonym. Ich cechą charakterystyczną są duże, zamykane na zamek pojemniki na zakupy, umieszczone pod wózkiem. 

Dobre wózki dziecięce możemy czasem kupić na okazyjnych promocjach w dużych supermarketach, albo na wyprzedażach w sklepach internetowych. Czasem są to modele z poprzednich kolekcji, lub modele, które stały na wystawie i mogą być jedynie lekko wypłowiałe, ale w pełni sprawne. 

Wózki 3w1 firmy Bebetto
Przewiń na górę