Wieszaki w przestrzeni publicznej

Są miejsca, zaliczające się do przestrzeni publicznej, których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez obecności wieszaków, dzięki którym możemy bezpiecznie pozostawić naszą wierzchnią odzież. Dzięki wieszakom, które znajdują się, np. w przedszkolu czy też w szkole, nasze dziecko może zostawić swoją kurtkę bez ryzyka jej zabrudzenia lub zniszczenia przez nieuwagę.

Kute wieszaki w przestrzeni szkolnej

wieszak wiszący kutyNa rynku znajdziemy wiele propozycji wieszaków realizowanych w różnej formie. Generalnie rozróżniamy wieszaki stojące i wieszaki wiszące. Wieszaki stojące sprawdzają się zdecydowanie lepiej w przestrzeniach, w których w tym samym momencie pojawiają się nieliczne osoby. Z tego też względu, jeśli chodzi o przestrzeń szkolną lub przedszkolną, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wieszak wiszący kuty. Wieszaki tego typu wykonywane są w różnych wielkościach, dzięki czemu możemy zakupić wieszak charakteryzujący się dużą długością i wieloma wieszakami, na których dzieci mogą powiesić swoje kurtki i płaszcze. Dodatkowo, wieszaki wiszące możemy powiesić na odpowiedniej wysokości, która będzie gwarantowała dzieciom w konkretnym wieku możliwość bezpiecznego powieszenia ubrania wierzchniego. Wieszaki kute cechują się realizacją w różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu, jeśli poszukujemy wieszaków, które sprawdzą się w przestrzeni przedszkolnej, jako wieszaki znajdujące swoje zastosowanie wśród najmłodszych grup przedszkolnych, możemy wybrać produkt, który będzie cechował się ciekawym kształtem i kolorem.

Wieszaki kute, które swoje zastosowanie znajdują w przestrzeni przedszkolnej i szkolnej, najczęściej są zabezpieczone w taki sposób, by dzieci nie zrobiły sobie przypadkowej krzywdy, korzystając z ich funkcjonalności. Z tego też względu końcówki wieszaków zazwyczaj zabezpieczane są miękkimi kulkami.

Wieszaki w przestrzeni publicznej
Przewiń na górę