Wideofilmowanie odnowienia przysięgi małżeńskiej rodziców

wideofilmowanie w lublinie

Od jakiegoś czasu mój tata zachowywał się jakoś inaczej. Mało kiedy widziałam, aby adorował moją matkę w końcu tyle lat już byli po ślubie. Znali się na wylot do tego stopnia, że czasami już nawet ze sobą nie rozmawiali, a każdy wiedział co na myśli ma drugie. Byli zawsze jednomyślni i chodzili jak dwa magnesy.

Wideofilmowanie musi być najwyższej jakości

wideofilmowanie w lublinieKiedy więc oznajmili mi pewnego dnia, że chcą mnie o czymś poinformować w naszym ogrodzie w Lublinie padłam jak długa na krzesło ogrodowe. Zaczęłam zastanawiać się jak powiedzą mi o rozwodzie i dlaczego właściwie do niego dochodzi, skoro wszystko szło tak dobrze. Jak się okazało moi rodzice postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Byłam bardzo szczęśliwa, że wpadli na taki pomysł i akurat mnie poprosili o pomoc. Mamie zależało na tym, aby odnowienie przysięgi odbyło się w naszym ogrodzie a warunkiem koniecznym było videofilmowanie. Zależało im bardzo na tym, aby uwiecznić ten wyjątkowy moment, ponieważ kiedy po raz pierwszy przysięgali sobie miłość nie mieli takich możliwości. Postanowiłam, że kamerzysta na wesele którego wynajmę będzie prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Musi się znać na tym bardzo dobrze, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości wideofilmowanie w lublinie oraz okolicy . Kiedy zadzwoniłam do jednego z kamerzystów okazało się, że dany termin ma już zajęty i niestety nie wykona mojego zlecenia. Drugi natomiast powiedział, że filmowanie ślubów w takiej formie bardzo go przerasta zarówno sprzętowo jak i w kwestii umiejętności.

Jednak koniec końców udało mi się znaleźć człowieka, który bardzo dobrze znał się na swoim fachu i filmowanie to jego drugie imię. Cała uroczystość była bardzo magiczna i wzruszająca. Rodzice sami napisali swoje przysięgi, co sprawiło iż wśród gości polał się potok łez. Teraz czekamy na płytę z tego wydarzenia.

Wideofilmowanie odnowienia przysięgi małżeńskiej rodziców
Przewiń na górę