Weselne karaoke, taniec w dymie – dodatki DJ-a

Oferta DJ-a to nie tylko włączanie znanych kawałków. Nowoczesny DJ zajmuje się też wieloma innymi dodatkami, dzięki którym impreza weselna może być jeszcze lepsza. Urozmaiceniem weselnej zabawy może być np. karaoke.

Karaoke na weselu oraz taniec w chmurach – oferta DJ-a

DJ weselny z GdańskaCzęsto na weselach zdarza się tak, że podchodzi ktoś z gości i pyta, czy może zaśpiewać piosenkę dla pary młodej. Tak samo jest w przypadku zespołów muzycznych. Dobry DJ musi wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości weselnych. Dlatego można zorganizować imprezę karaoke. Oczywiście taka zabawa nie może trwać za długo, żeby się nie znudziła. Weselna impreza karaoke rozpoczyna się zazwyczaj wieczorem i trwa godzinę lub maksymalnie dwie. W czasie trwania takiej imprezy chętni goście mogą zaśpiewać swoje ulubione utwory, a reszta może w tym czasie tańczyć. Nie jest to jedyne urozmaicenie, z którego można skorzystać na imprezie weselnej. Najlepszy DJ weselny z Gdańska oferuje zupełnie nowe rozwiązania. Wśród nich jest hit ostatnich kilku lat, czyli taniec w chmurach. Taniec w chmurach to dodatek, który idealnie sprawdza się w czasie pierwszego tańca pary młodej. Taki taniec odbywa się w niskim dymie wypuszczanym ze specjalnego urządzenia. Dzięki temu para młoda wygląda tak, jakby tańczyła w chmurach, w obłokach. Widok jest naprawdę niebiański. Doskonale wygląda to później na zdjęciach czy na filmie z wesela. Taki dodatek wcale nie należy do najdroższych i niejeden DJ dysponuje takim urządzeniem. Później w czasie imprezy weselnej włączany jest częściej wysoki dym do różnych utworów.

Dym jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka i nie wywołuje odruchu kaszlu, nie jest alergizujący. Dym na sali weselnej jeszcze bardziej zachęca gości do zabawy, dlatego warto skorzystać z takiego dodatku, jeśli oczywiście DJ ma go w swojej ofercie.

Weselne karaoke, taniec w dymie – dodatki DJ-a
Przewiń na górę