Ulotka o siatkach na gołębie

siatka na gołębie

Codziennie rano zanim otworzę sklep to muszę wszystko wyprzątać. Od niedawna jest u mnie pełno gołębi, które jak na złość upodobały sobie mój sklep. Nawet jedzenia nie sprzedaję, więc tym bardziej ich zainteresowanie nie jest dla mnie zrozumiałe.

Lepsze kolce, czy siatka na gołębie?

siatka na gołębieNastępnego dnia wstałem z samego rana, bo miałem jeszcze dostawę kół zębatych i chciałem być w sklepie wcześniej. Jak podjechałem na miejsce, to niepożądane towarzystwo już zajmowało moje parapety, niestety. Już prawie opadałem z sił na ten widok, ale cóż ja mogłem? Kiedy otwierałem sklep, uprzednio rozganiając towarzystwo to zauważyłem, że mam w drzwiach ulotkę. Nie wykazałem się zainteresowaniem, dopóki nie doczytałem tekstu odstraszanie gołębi i od razu zacząłem przeglądać ulotkę. Ten, kto mi ją podrzucił to musiał widzieć moją codzienną walkę z gołębiami. Na ulotce były kolce na ptaki i już wiedziałem, że moi natarczywi lokatorzy niebawem się wyniosą. Na pewno kupię te kolce na ptaki, choćby nie wiem ile kosztowały. Na ulotce była też solidnie wykonana siatka na gołębie, ale w moim małym sklepie to kolce na ptaki będą wystarczające. Była tam też ochrona przed jaskółkami, ale na szczęście one mnie jakoś oszczędzają. Sąsiad ze sklepu obok ma z nimi małe problemu, to mu tę ulotkę podrzucę. Wysprzątałem cały parapet i czekałem na dostawę kół zębatych. Jak dostawca już odjechał do zadzwoniłem na numer kontaktowy z ulotki, żeby zapytać o kolce na ptaki, bo mój sklep wygląda chyba najgorzej w całym Poznaniu. Były do wyboru różne kolce na ptaki, dlatego przedstawiłem dokładnie jak wygląda mój parapet i zamówił takie kolce na ptaki, które idealnie będą pasowały.

Ku mojemu zaskoczeniu cena była bardzo niska. No na reszcie będę miał święty spokój. Dobrze, że dostałem tę ulotkę, bo sam bym nie dał rady.

Ulotka o siatkach na gołębie
Przewiń na górę