Trening personalny w Warszawie dla kobiet w ciąży

Treningi dla kobiet w ciąży są coraz bardziej popularne. Najlepiej ćwiczyć pod okiem profesjonalisty. Każda kobieta w czasie ciąży powinna o siebie zadbać. Lepiej ćwiczyć, aniżeli siedzieć przez cały okres ciąży na kanapie. Wtedy powrót do pełnej formy po porodzie będzie szybszy.

Trening osobisty dla kobiet ciężarnych – ćwiczenia w ciąży

trener personalny warszawaCiążę można podzielić na okresy tj. trymestry. W każdym trymestrze ciąży trening powinien wyglądać inaczej – musi być dostosowany do rozwoju płodu oraz tego, co jest w stanie zrobić przyszła mama. Im wyższa ciąża tym trudniej wykonać niektóre ćwiczenia. Trener personalny z Warszawy dostosuje ćwiczenia do trymestru. Sprawność układów krążenia, oddechowego i mięśniowego musi być utrzymywana na wysokim poziomie podczas ciąży, a w tym mogą pomóc tylko ćwiczenia fizyczne. Nie każda kobieta w ciąży potrafi zmusić samą siebie do ćwiczeń, a co więcej – nie każda kobieta wie, jakie ćwiczenia może wykonywać. Dlatego warto skorzystać z porad trenera i umówić się na trening personalny. Koszt takiego treningu to od 100 do 150 złotych za 60 minut. Trening pomaga nie tylko zachować odpowiednią kondycję, ale też przygotowuje kobietę na trudy porodu i późniejszego macierzyństwa. Oczywiście nie może być żadnych przeciwwskazań co do wykonywania takiego treningu, więc kobieta w ciąży najpierw powinna poradzić się swojego lekarza, czy może skorzystać z oferty treningu personalnego. Zawsze zaczyna się treningi od niewielkiej aktywności fizycznej – zwłaszcza jeśli kobieta zaczyna ćwiczyć wtedy, kiedy jest już w ciąży, a przed ciążą nie ćwiczyła.

Treningi można wykonywać z użyciem różnych elementów. Często wykorzystuje się do tego matę do jogi, piłkę do fitnessu i inne. Każdy trymestr charakteryzuje się nieco innymi ćwiczeniami. Doborem ćwiczeń zajmie się trener personalny.

Źródło http://trenerzywarszawa.pl

Trening personalny w Warszawie dla kobiet w ciąży
Przewiń na górę