Teściowa kupuje złoto koloidalne

złoto koloidalne

Moja teściowa jest osobą, która bardzo dba o zdrowie. Mam czasem wrażenie, że aż za bardzo. Chociaż wolę żeby naprawdę dbała o siebie niż unikała lekarzy jak ognia. Teściowa często chodzi do lekarzy pierwszego kontaktu a także do specjalistów.

Złoto koloidalne na bezsenność

złoto koloidalneProwadzi też dosyć aktywny tryb życia co akurat mi się bardzo podoba. Teściowa codziennie rano chodzi na kijki a potem jeszcze ćwiczy na zewnętrznych siłowniach, które powstały ostatnio na osiedlu, którym mieszkają teściowie. Teściowa mimo swojego wieku jest naprawdę osobą pełną wigoru i energii. Teściowa odwiedza też często taki sklep medyczny, w którym jest bardzo duży asortyment. W sklepie tym teściowa kupuje na przykład nanosrebro, które ma podobno bardzo dużo właściwości. Takie nano srebro działa przede wszystkim przeciwzapalnie i w związku z tym jest dobre na naprawdę wiele dolegliwości. Teściowa opowiadała mi, że jest także nano złoto, które na przykład wzmacnia serce. Takie skuteczne złoto koloidalne jest dobre nawet na bezsenność. Stwierdziłam, że koniecznie muszę je wypróbować bo ostatnio miewam dość często problemy ze snem. Jest też srebrna woda, którą pije się w małych ilościach. Teściowa używa praktycznie wszystkich tych substancji i bardzo sobie je chwali. Ja trochę nie dowierzałam temu, że takie właśnie substancje mają aż tak wiele zastosowań. Poczytałam jednak trochę na ten temat w internecie i myślę, że rzeczywiście takie właśnie specyfiki są w stanie komuś pomóc. Nie trzeba przecież zawsze stosować tylko i wyłącznie leki. Skoro te preparaty są stosowane od wielu lat to jednak coś musi w nich być takiego, że ludzie je kupują.

Gdy będziemy następnym razem spać u teściów to postaram się wypróbować przynajmniej ten specyfik na bezsenność. Chociaż nie wiem czy po takim jednym razie będą jakieś efekty.

Teściowa kupuje złoto koloidalne
Przewiń na górę