Teściowa kupuje markową ale tanią odzież używaną

tania odzież używana

Moja teściowa jest bardzo energiczną osobą. Naprawdę dziwię się temu, że mimo swojemu wiekowi i chorobom z jakimi się zmaga teściowa ma ona tyle energii. Ja na pewno mimo, że jestem dużo młodsza nie mam tyle siły na wiele rzeczy.

Tania odzież używana i ładne rzeczy

tania odzież używanaTeściowa jest osobą też, która bardzo lubi kupować nowe ubrania. To znaczy na te ubrania nie wydaje wcale dużo pieniędzy. Po prostu chodzi do sklepów gdzie jest tania odzież używana z Anglii i muszę przyznać, że potrafi kupić tam naprawdę bardzo ładne rzeczy. Zresztą gdy przyjeżdżamy do niej z mężem to zawsze też ma dla nas kupione jakieś rzeczy. Niektóre z tych ubrań jakie dostałam od teściowej należą do moich ulubionych ubrań i bardzo chętnie je noszę. Ta odzież używana damska jest kupowana przez teściową w bardzo dobrej cenie. Ona ma koleżankę w tym sklepie z odzieżą używaną i gdy tylko jest tam coś ciekawego to teściowa od razu o tym wie. W sklepie tym jest też odzież używana męska dlatego też zarówno teść jak i mój mąż mają stamtąd dużo rzeczy. Można powiedzieć, że cała nasza rodzina chodzi w tych ubraniach. Jest tam markowa odzież używana i gdy mówię komuś skąd mam daną rzecz to rzadko kto mi w to wierzy. Koleżanka do niedawna uważała, że ją oszukuję opowiadając o tym że moje ubrania są ze sklepu z odzieżą używaną. Tam gdzie kupuje teściowa jest to towar z anglii czyli takie sklepy po prostu są najlepsze.Ja także lubię chodzić i szperać w tego typu sklepach. Jednak ja jakoś nie mam takiego talentu żeby znajdować takie perełki wśród ubrań jak moja teściowa. Ostatnio gdy u niej byłam dostałam bardzo ładne markowe spodnie, które teraz są moimi ulubionymi spodniami, w których chodzę do pracy.

Niedawno dostałam od niej także bardzo ładną sukienkę, w której byłam na imprezie sylwestrowej i wiele osób pytało mnie gdzie ją kupiłam.

Teściowa kupuje markową ale tanią odzież używaną
Przewiń na górę