Szkolenie w gdańsku i klimatyzowane sale konferencyjne

sale konferencyjne

W swoim życiu byłam już na wielu szkoleniach. I były to naprawdę różne szkolenia. Jedna bardziej udane drugie mniej. Jednak najbardziej pamięta się chyba szkolenia jakie odbywa się przed rozpoczęciem pracy.

Sale konferencyjne specjalne dopasowane

sale konferencyjneChyba ze względu na to, że szkolenia te trwają najdłużej, nie ma jeszcze obowiązków pracowniczych i często człowiek na takim szkoleniu czuje się jak na wakacjach. Tak właśnie miałam kiedyś gdy pojechałam na szkolenie wstępne do Gdańska na początku września. Właśnie ze względu na pogodę można było naprawdę poczuć się tak jakby było się na wakacjach. Z całą ekipą po całym dniu spędzonym ze szkoleniowcem wypoczywaliśmy na plaży. I będę ten czas na pewno wspominała długo. Zresztą zwiedziłam wtedy trochę województwo pomorskie bo na to też pozwolił czas. Także hotel, w którym przebywaliśmy był wyjątkowy. przede wszystkim był bardzo blisko plaży. I nawet na plażę z hotelu można było zamówić sobie catering co była bardzo dobrą opcją na pewno podczas wypoczynku. W hotelu były oczywiście różne klimatyzowane sale konferencyjne gdańsk przygotowane specjalnie do prowadzenia szkoleń. W hotelu była także dobra restauracja, jedzenie w niej naprawdę było bardzo smaczne. Ta restauracja była także bardzo ładnie wykończona. Widać, że wystrojem wnętrz zajmował się tutaj prawdziwy profesjonalista. Była także sala weselna bardzo przestronna z podłogą przystosowaną do tańca. Sala ta bardzo mi się spodobała. Nawet stwierdziłam, że gdybym tylko mogła cofnąć czas to właśnie taką salę wynajęłabym na swoje wesele.

Chociaż myślę, że koszt wynajęcia tej sali jest dużo wyższy niż sali, na której odbywało się moje wesele. W hotelu był także dość duży basen, w którym można było do wieczora wypoczywać. Także naprawdę całą ekipą przyszłych pracowników czuliśmy się jak na wakacjach.

Szkolenie w gdańsku i klimatyzowane sale konferencyjne
Przewiń na górę