Szklane piękno drzwi

 

Muszę się wam do czegoś przyznać – nie mogę się doczekać aż remont się skończy. Wiem, że jeszcze nie tak dawno temu mówiłam, że remont to przecież nic takiego i ludzie, którzy narzekają, bardzo przesadzają. Jednak teraz muszę wszystko to odwołać. Mam już serdecznie dość remontu. Na szczęście już bliżej niż dalej, jak to mówią. Zostały mi już tylko resztki rzeczy do załatwienia i w końcu będę mogła się z tym pożegnać. Na szczęście mam już drzwi.

Moje marzenie o szklanych drzwiach zostało spełnione!

drzwi szklane oferowane w KatowicachZ dumą mogę powiedzieć, że w końcu spełniłam swoje małe marzenie. Możecie się śmiać, ale co tam, przyznam wam się – mi się po prostu zawsze podobały drzwi zrobione ze szkła! Takie szklane drzwi zawsze mi się kojarzyły z nowoczesnością. A nowoczesność, nowoczesny dizajn, to coś, co mnie bardzo pociąga. Zawsze chciałam urządzić swój dom w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. I wierzcie mi albo nie, ale drzwi szklane oferowane w Katowicach to było właśnie to. Prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jak je tylko zobaczyłam poczułam się tak, jakby ktoś siedział mi w głowie, sprawdził o czym marzę i postanowił mi te marzenia urzeczywistnić. Dość powiedzieć, że zakochałam się w tych drzwiach od pierwszego wejrzenia. I już wiedziałam, że, może i nie do wszystkich pomieszczeń, ale te drzwi i żadne inne. Postawiłam na swoim, oczywiście. I wiecie co? W ogóle tego nie żałuję. A mój mąż też się do tego przekonał. Wiedziałam, że tak w końcu będzie.

Moje drzwi robią teraz furorę wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Oczywiście, wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej, gdy już cały dom będzie zrobiony tak, jak sobie to z mężem wymyśliliśmy. Ale drzwi już robią wrażenie. A przecież właśnie o to mi chodziło. Chcemy przecież mieszkać pięknie nie tylko dla siebie.

 

Szklane piękno drzwi
Przewiń na górę