Sukces salonu optycznego – darmowe badanie wzroku

badanie wzroku

Jestem już trochę zmęczony pracą, ale nie bardzo chcę iść na emeryturę bo nie wyobrażam sobie, ażeby cały dzień siedzieć w domu. I niby co ja miałbym wtedy robić? Przez całe życie pracowałem i taka gwałtowna zmiana nie będzie dla mnie korzystna.

Salon optyczny i darmowe badanie wzroku

badanie wzrokuZaraz po studiach zatrudniłem się jako okulista dziecięcy w jednej z Bydgoskich przychodni. Pracowałem tam kilkanaście lat. Później zatrudniła mnie przychodnia okulistyczna i pracowałem tam jako kierownik. Oczywiście jako optyk również wykonywałem dokładne badanie wzroku w Bydgoszczy i wystawiałem skierowania. Szkoda mi się żegnać z pracą, ale zmęczenie jednak jest już silne. Zwłaszcza, że mam tak wiele lat przepracowanych. Pewnego razu podczas kolacji niedzielnej moja córka zasugerowała mi, żeby otworzył własny salon optyczny i zatrudnił pracownika. Byłem w szoku, że sam na ten pomysł wcześniej nie wpadłem! Jako optyk będę mógł również wykonywać badanie wzroku na miejscu. Od razu nabrałem więcej entuzjazmu i zabrałem się do działania. Znalazłem doskonały lokal w Bydgoszczy, który idealnie nadaje się na salon optyczny. W pobliżu nie ma konkurencji i kręci się tam sporo ludzi. Zainwestowałem w sprzęt i dzięki swoim znajomościom udało mi się wszystko załatwić naprawdę tanio. Zatrudniłem studenta, który kiedyś miał u mnie praktyki. Jest z niego doskonały optyk i nadaje się do pracy u mnie. Mój salon optyczny będzie w pełni profesjonalny a badanie wzroku będziemy wykonywali całkowicie za darmo.

 

Wprowadzę także soczewki kontaktowe, po które bardzo chętnie sięgają młodzi ludzie. Mój salon optyczny musi być nowoczesny a oferta powinna być skierowana do ludzi w każdym wieku. Do współpracy zaprosiła mnie poradnia okulistyczna i podpisaliśmy umowę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Takę emeryturę to ja rozumiem.

Sukces salonu optycznego – darmowe badanie wzroku
Przewiń na górę