Stelaże motocyklowe wakacje

stelaże motocyklowe

Z mężem wyruszyliśmy motorem na wakacje. Było to chyba spełnienie naszych wspólnych marzeń. To dziwne ale ja zawsze chciałam mieć motor i na nim jeździć. Nie chodziło mi oczywiście o jakieś zawrotną prędkość, ale bardziej o to by poczuć ten przysłowiowy wiatr we włosach.

Stelaże motocyklowe są niezbędne

stelaże motocykloweNa wyprawę mieliśmy zakupione wytrzymałe stelaże motocyklowe, dzięki którym mogliśmy zainstalować kufer z rzeczami. Oczywiście mieliśmy specjalne plecaki motocyklowe, które także były całkowicie zapakowane. Co prawda wzięliśmy dużo mniej rzeczy niż gdybyśmy jechali samochodem. Po prostu musiałam lepiej zaplanować jakie rzeczy będą nam niezbędne nad morzem. Trochę obawiałam się tego, że wzięłam za mało ciepłych rzeczy, jednak one po prostu zajmowały najwięcej miejsca. Ograniczyłam się w sumie do tego by zabrać zaledwie dwie ciepłe bluzy, jedną dla męża i drugą dla mnie. Zapowiadano piękną pogodę na ten tydzień, jednak wiadomo jak to jest z prognozami pogody. Mąż stwierdził jednak, że nie mamy się co przejmować bo gdy będzie chłodno to będziemy chodzić najwyżej parę dni w tym samym zestawie ubrań. Dla niego nie był to żaden problem za to dla mnie tak. Jednak postanowiłam nie martwić się niepotrzebnie na zapas. Cieszyłam się z kolei na myśl o tym, że mam teraz lepszy kask. Taka szybka do kasku z odpowiednimi filtrami robi naprawdę dużą różnicę.

Mąż zamontował sobie nowy wizjer do kasku, ponieważ stary już nie był taki jak powinien. A taki wizjer to sprawa bezpieczeństwa. Byliśmy w pełni gotowi do drogi. Byłam tylko ciekawa ile czasu będziemy jechać.

Stelaże motocyklowe wakacje
Przewiń na górę