Sposób na atrakcyjne wykończenie ścian – tynki

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś chciałabym podzielić się z Wami kwestią odnośnie moich ścian i ich wykończenia. Stałam przed wyborem tego, czy mają to być to tynki dekoracyjne czy panele Loft System. Jeżeli chodzi o tynki dekoracyjne, to osobiście spodobały mi się tynki Luxmal i w zasadzie na tym stanęło i tak zostało.

Tynki dekoracyjne Luxal robią wrażenie

tynki dekoracyjneZależało mi na tym, aby mój dom miał jasne, przestronne wnętrze. Postawiłam na jasne barwy, takie jak biel i beż. Druga rzecz, która już totalnie mnie przekonana to fakt, że tego tynki są zmywalne. W ogóle ciężko było coś takiego znaleźć. Mam wrażenie, że taką firmę i takie usługi i taką obsługę klienta ma tylko Częstochowa. Ilekroć nie mam stamtąd fachowców zawsze jestem zadowolona. Teraz jeżeli chodzi już o sam wizerunek, obraz mojego domu, to wygląda to następująco. Generalnie cała powierzchnia składa się z dwóch pięter. W górnej części znajdują się sypialnie: nasza czyli męża i moja i dwie moich dzieci. Naszego syna Maćka i córki Julianny. Na górze mamy dwie łazienki, jedna dla nas połączona z naszą sypialnią no i jedna dla naszych dzieci. Jakbyśmy mieli jedną w czwórkę to chyba nie dałoby rady – poranne awantury, towarzyszyłyby nam niemalże codziennie. Na szczęście znaleźliśmy na to doskonały sposób – dwie łazienki.

 

Na górnej części naszego domu znajduje się, także taras. Zawsze marzyłam, żeby móc wychodzić wieczorami na taras – przed zaśnięciem. Ogólnie tak jak wspominałam wcześniej dom jest zachowany w barwach jasnych, beżowych. Generalnie jestem bardzo zadowolona.

Więcej pomysłów na wykończenie ścian znajdziesz na stronie https://dekoracjewnetrz.eu

Sposób na atrakcyjne wykończenie ścian – tynki
Przewiń na górę