Specjalistyczne kursy języka angielskiego dla firm

 

Aktualnie język angielski jest najpowszechniej używanym językiem na całym świecie. Niezależnie od tego gdzie się wybierzemy, zawsze na miejscu znajdziemy kogoś, kto potrafi porozumiewać się w języku angielskim. Angielski traktowany jest również jako język biznesu oraz język nauki.

Język angielski wykorzystywany na co dzień w biznesie

angielski dla firm w KoszalinieZasób internetowych materiałów naukowych w języku angielskim jest zdecydowanie największy – na drugim miejscu znajdują się materiały w języku hiszpańskim. Język angielski dąży do wielu uproszczeń – jest to język, który nie lubi komplikować. Niektórzy twierdzą, że wystarczy znajomość ok. 2 tysięcy słów angielskich, by komunikatywnie posługiwać się tym językiem. Do tego dochodzi jeszcze gramatyka języka angielskiego, która na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowana. Mimo wszystko gramatyka angielska jest bardzo logiczna. Popularnością cieszy się angielski dla firm w Koszalinie – coraz więcej firm organizuje dla swoich pracowników specjalne kursy języka angielskiego. Wynika to z faktu, że większość partnerów biznesowych zagranicznych posługuje się właśnie językiem angielskim. Pracownik ze znajomością języka angielskiego będzie radził sobie doskonale na spotkaniach biznesowych, zjazdach i nie tylko. Oczywiście firmy mają różne profile swojej działalności, dlatego szkoły językowe mają w swojej ofercie kursy językowe specjalistyczne. Mogą one uczyć pracowników danej firmy języka angielskiego biznesowego, technicznego, medycznego, budowlanego, prawniczego i nie tylko.

Pracownicy zawsze dzieleni są na grupy pod względem znajomości języka angielskiego. Zajęcia mogą odbywać się albo w szkole językowej albo w siedzibie danej firmy. Wyniki kursantów są na bieżąco monitorowane i przesyłane firmie. Takie kursy trwają zazwyczaj pół roku lub rok (dwa semestry).

 

Specjalistyczne kursy języka angielskiego dla firm
Przewiń na górę