Śmieszne fartuszki idealne na osiemnastkę

 

Moja najlepsza przyjaciółka właśnie wchodziła w okres dorosłości. Bardzo wyczekiwała tego dnia, gdy w końcu będzie pełnoletnia. Ja miałam to już za sobą, bo byłam od niej starsza o rok. Była bardzo podekscytowana organizowaniem swoich urodzin i zastanawiała się, w co się ubrać. Ja z kolei zastanawiałam się nad tym, co mogę jej kupić.

Fartuszek z okazji osiemnastki na prezent

śmieszne fartuszki kuchenne na osiemnastkęZazwyczaj prezenty na osiemnastkę nie są jakoś super poważne. To wiek, w którym trzeba się bawić i człowiek w końcu jest pełnoletni, więc można sobie pozwolić na zabawne podarunki i kartki. Ja oglądając prezenty z okazji osiemnastych urodzin natrafiłam na śmieszne fartuszki kuchenne na osiemnastkę i pomyślałam, że to coś w sam raz dla przyjaciółki. Często bywała w kuchni i lubiła gotowanie. Taki akcent na pewno więc by się przydał podczas gotowania i cały czas by o mnie pamiętała, skoro to prezent ode mnie. Zastanawiałam się tylko nad wzorem. Było ich dużo. Były męskie fartuszki z wyrzeźbionymi mięśniami, jacyś superbohaterzy i kucharki w skąpych strojach. Ja pomyślałam, że mogę wziąć jakąś wysportowaną atletkę w kostiumie kąpielowym, bo przynajmniej będzie to humorystyczny akcent. Przyjaciółka raczej zawsze była przy kości i sama mówiła, że woli dużo jeść niż spać od uprawiania sportu. Tak więc ten prezent będzie kontrastem do jej stylu życia. Zawsze miała poczucie humoru, więc na pewno będzie jej się podobało to, co dla niej wybrałam. Pokazałam prezent mamie i stwierdziła, że bardzo dobrze wybrałam.

Oprócz pięknego fartuszka dla poprawy humoru, kupiłam przyjaciółce jeszcze kolczyki i filmy na DVD o naszej ulubionej tematyce, czyli horrory. Będziemy teraz mogły oglądać do woli w przerwie na pieczenie i gotowanie pysznych potraw oczywiście. Zapowiada się dobra zabawa.

 

Śmieszne fartuszki idealne na osiemnastkę
Przewiń na górę