Sklep z ogrodzeniami metalowymi

ogrodzenia metalowe

Nazywam się Tymoteusz i jestem pracownikiem sklepu. Mieszkam i pracuję w Warszawie, gdzie również poznałem moją obecną żonę Arletę. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.

Ogrodzenia wykonane z metalu w sprzedaży

ogrodzenia metaloweW sklepie, który obsługuję sprzedawane są między innymi ogrodzenia wykonane z metalu, w które zaopatrujemy się u jednego z warszawskich producentów. Mamy ogrodzenia różnego rodzaju i każdy klient na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego. Obsługujemy klientów z całej Warszawy, którzy kupują nasze ogrodzenia panelowe czy też również ogrodzenia palisadowe i zawsze wychodzą z naszego sklepu zadowoleni. Obsługuję wszystkich klientów sklepu i zawsze jestem w stanie im doradzić oraz udzielić wyczerpujących informacji, jeżeli chodzi o nasze ogrodzenia. Niedawno w sklepie pojawił się klient, którzy przyjechał z jakiejś miejscowości niedaleko Warszawy. Chciał kupić nasze ogrodzenia żaluzjowe i przyjechał odpowiednim samochodem, by zabrać ze sobą od razu wszystkie ogrodzenia. Zaskoczyłem się, że ten klient pofatygował się aż do centrum Warszawy, żeby kupić ogrodzenia żaluzjowe w naszym sklepie. Od razu poszedłem do właściciela sklepu, żeby zapytać czy mógłbym temu klientowi udzielić jakiegoś rabatu na nasze ogrodzenia żaluzjowe. Właściciel rzadko przydziela rabaty, ale również się zaskoczył, że klient przyjechał spoza Warszawy i uznał, że taki rabat należy temu klientowi przydzielić. Kto wie, być może dzięki temu więcej klientów spoza Warszawy będzie przyjeżdżać po nasze ogrodzenia do sklepu.

Klient naturalnie się ucieszył z otrzymanego rabatu i zapewnił, że na pewno jeszcze wróci do naszego sklepu po ogrodzenia palisadowe, które wkrótce będą mu potrzebne. Wiedziałem, że ten rabat to dobry pomysł. Dzięki temu zyskaliśmy stałego klienta w naszym sklepie, który będzie u nas robił zakupy. Jestem zadowolony.

Sklep z ogrodzeniami metalowymi
Przewiń na górę