Sklep odzieżowy i strojenie się kobiet

Powszechnym stereotypem jest, że kobieta spędza 3 godziny przed wyjściem w łazience. Moim zdaniem to mit i to naprawdę sporych rozmiarów. Sama jestem kobietą i nigdy w łazience tyle nie spędziłam. Chyba, że miałam naprawdę ważną uroczystość, na której po prostu musiałam wyglądać rewelacyjnie.

Sklep odzieżowy – internetowy czy stacjonarny?

Sklep odzieżowyNiektóre kobiety spędzają aż trzy godziny przed lustrem, a innym wystarczy skromne pięć minut. Jak znajduję się gdzieś pomiędzy, ponieważ zajmuje mi to około godzinę. Jeśli jednak przeanalizować jak to naprawdę wygląda, to wcale nie jest tak źle. W końcu w tym czasie trzeba umyć zęby, twarz i nałożyć jakiś krem. Dodatkowo ubrać się, uczesać i nałożyć makijaż. A gdzie tu jeszcze poranny prysznic? Myślę, że godzinka to bardzo optymalny czas „pracy”. Już zdecydowanie dłużej przeglądam internetowy sklep odzieżowy, gdy mam ku temu lepszą okazję. Jeśli zwykły sklep sklep z odzieżą damską może człowieka pochłonąć na ponad godzinę, to tym bardziej może to zrobić jego własny wygląd. Mężczyźni zazwyczaj tego nie rozumieją. Im w końcu wystarcza pięć minut na wszystko. Ale oni nie muszą się malować, ani specjalnie czesać. Obca jest im również modna odzież damska. Nie głowią się, która spódnica będzie pasować do danej bluzki, albo czy te kolory się ze sobą nie gryza. Nie patrzą jak układają się długie sukienki wieczorowe. W ogóle dla nich nie istnieją sukienki wyjściowe. Praktycznie każdego dnia wkładają jeansy i koszulkę.

Dlatego może nie tyle kobiety lubią się stroić, co mają większy wachlarz możliwości. Przez to zajmuje im to więcej czasu i mają więcej życiowych dylematów. Także kobiety trzeba zrozumieć, bo my wcale nie lubi się tak długo szykować. Jednak długi włosy, makijaż i ubiór, zazwyczaj zabierają nam tyle czasu. To nie tyle nasze pragnienie, co konieczność.

Sklep odzieżowy, można znaleśźć na: comely.pl

Sklep odzieżowy i strojenie się kobiet
Przewiń na górę