Siostra będzie udzielac konsultacji psychologicznych

Moja siostra planuje otworzenie swojej działalności. Moja siostra pięć lat temu skończyła psychologie na bardzo znanej i docenianej uczelni za granica. Poza nauką pracowała w zagranicznych ośrodkach. Zdobyła spore doświadczenie a także różne certyfikaty. Ostatecznie stwierdziła, że chciałaby wrócić do kraju i na miejscu realizować się zawodowe.

Siostra otwiera gabinet psychologiczny

leczenie nerwicy krakówSiostra ma swoją wizję na gabinet psychologiczny. Nie chce pracować dla kogoś. Jest pewna, że sobie poradzi. Miała już do czynienia z różnymi przypadkami i wie jak każdy przypadek powinna rozpatrywać. Konsultacje psychologiczne będą przez nią zagwarantowane wszystkim potrzebującym pacjentom. Siostra planuje otworzyć gabinet psychologiczny w centrum miasta Kraków. Jej gabinet będzie prywatny jednak ceny mają być przystępne dla wszystkich pacjentów. Siostra wie jak trudno jest czasem osobom, które potrzebują pomocy przyjść do psychologa. Nie chciałby żeby ceny uniemożliwiły osobom potrzebującym skorzystanie z jej usług. Leczenie nerwicy w dzisiejszych czasach jest bardzo popularne. Wiele osób ma problemy z nerwica przez stresy na które są ciągle narażone. Siostra jest specjalista z powołania. Ona zawsze angażuje się w swoją prace. Zastanawia się jak powinna rozwiązać dany problem. Mam nadzieje, że jej gabinet będzie chętnie wybierany przez osoby potrzebujące pomocy lub rozmowy. Ja pomogłam jej w znalezieniu lokalu w dobrej lokalizacji.

Umowa najmu została przez siostrę podpisana. Siostra zatrudniła już specjalistów, którzy zajmą się remontem generalnym. Ze swoimi poradami i konsultacjami będzie mogła wystartować już za dwa tygodnie. Siostra zainwestowała w reklamę, żeby jak najwięcej pacjentów dowiedziało się o gabinecie, który już wkrótce będzie otwarty. 

Informacje pochodzą z www.adintra.pl

Siostra będzie udzielac konsultacji psychologicznych
Przewiń na górę