Siłownia w domu i domowy fitness

life fitness

Od kiedy tylko kupiliśmy z mężem dom chciałam aby była w nim siłownia. Co prawda nigdy nie należałam do osób, które jakoś specjalnie lubią ćwiczyć. Po prostu nie lubiłam chyba gdzieś iść i w otoczeniu obcych sobie ludzi ćwiczyć.

Life fitness i wybór sprzętu do ćwiczeń

life fitnessTo chyba przeszkadzało zawsze mi najbardziej w tym by systematycznie ćwiczyć. A mieszkając w mieszkaniu i to dość małym nie miałam warunków do tego by rozłożyć gdzieś nawet niezbyt duży sprzęt i na nim ćwiczyć. Mogłam oczywiście zacząć biegać, jednak bieganie to jest to coś co na pewno nie jest dla mnie. Mając swój dom zagospodarowałam trochę miejsca w piwnicy by zrobić tam właśnie małą siłownię, z której będę mogła korzystać ja i mój mąż. Mąż powiedział do mnie kup sprzęt fitness i tyle. Tak naprawdę pomieszczenie jest odmalowane. Mogę wstawić jeszcze jakieś duże lustra tak jak na prawdziwych siłowniach i będziemy mogli ćwiczyć. Mąż ma już trochę swoich sprzętów. On potrzebuje niewiele jeszcze by mieć wszystko to co mu potrzeba. W Warszawie nie brakuje sklepów gdzie mogę kupić dobry sprzęt fitness, chciałam żeby było to jednak coś na lata. Myślałam żeby na sprzęt wybrać popularny life fitness w warszawie bo słyszałam o nim dużo dobrego od znajomych, którzy posiadają już taka siłownię w domu. Oczywiście chciałam mieć dużo dobrego sprzętu jednak nie chciałam wydawać na niego dużo pieniędzy. Udałam się do jednego sklepu i oczekiwałam przede wszystkim fachowej porady co kupić żebym była naprawdę zadowolona. Pan sprzedawca polecił mi bym tak naprawdę kupiła tylko dwa urządzenia. Jednak są to urządzenia wielofunkcyjne i na każdym z nich będę mogła wykonać bardzo dużo ćwiczeń.

Ucieszyłam się bardzo bo nie będę musiała zajmować całej piwnicy tymi rozstawionymi sprzętami. Wystarczą mi dwa, które będę ustawiała odpowiednio do tego jak będę ćwiczyć.

Siłownia w domu i domowy fitness
Przewiń na górę