Scrapbooking-moje nowe hobby

Moja najlepsza przyjaciółka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Byłam bardzo podekscytowana, zwłaszcza, że zostałam matką chrzestną. Czułam się, jakby to było również moje maleństwo. Jako ciocia, stawałam na głowie, aby maluch się do mnie uśmiechał i miło mnie kojarzył. Postanowiłam przygotować specjalny prezent dla przyjaciółki, z okazji skończenia sześciu miesięcy przez jej syna.

Wybieram ozdoby do albumu

efektowne ozdoby do scrapbookinguPomyślałam, że należy jej się taki podarunek, ponieważ sama nie ma czasu nawet na żadne zakupy. Cały czas spędza z synem i zapomniała już o tym, jaką frajdę można mieć z zakupów. Wybrałam się więc po efektowne ozdoby do scrapbookingu, które można dostać w jednym ze sklepów na moim osiedlu. Wiele osób u nas zajmuje się takimi dekoracjami, więc skoro zapotrzebowanie jest, to też można znaleźć i sklep, który sprzedaje dodatki. Jako, że tworzyłam dziecięcy album, rozglądałam się za kolorowymi dodatkami, które nadawałyby się dla malucha. Można było znaleźć różne wzory z balonikami, małymi bucikami, czy misiami. Cieszyłam się, bo to akurat to, czego potrzebowałam. Kupiłam jeszcze cekiny, żeby obkleić nimi wszystko dookoła. Będzie świetnie wyglądało, jak już to skończę-pomyślałam sobie i czym prędzej poleciałam do domu, by móc zająć się pracą. Chciałam skończyć wieczorem, by rano móc już wręczyć ten podarunek. To nie takie proste, wykonywać takie ozdoby, ponieważ trzeba niesamowitego skupienia, przy klejeniu i wycinaniu elementów. Wszystko jest bardzo małe i trzeba też dobrze się przyglądać.

Udało mi się skończyć przed północą. Nawet nie nabałaganiłam tym razem, chociaż trochę pobrudziły mi się palce. Album wyszedł idealnie. Zupełnie tak, jakby robili go na zamówienie od jakiegoś projektanta. Na pewno spodoba się przyjaciółce.

Scrapbooking-moje nowe hobby
Przewiń na górę