Rozwiązany problem dzięki stomatologowi dziecięcemu

Mój syn miał problem ze swoimi ząbkami, ponieważ przy wyrastaniu, dolne zęby były skrzywione. Na początku, z żoną, myśleliśmy, że to normalne i z czasem się naprostują, gdyż zęby jeszcze nie wyrosły. Niestety, syn teraz jest starszy i jesteśmy zmuszeni udać się do stomatologa, aby mu pomógł, gdyż zęby pozostały w złym ułożeniu aż do teraz.

Wizyta u stomatologa dziecięcego

stomatolog dla dzieci z ToruniaMieszkamy w Toruniu, nasz synek chodzi tutaj do szkoły, a ja z żoną pracujemy w samym centrum. Zastanawialiśmy się do jakiego stomatologa udać się z naszym synem i jego problemem, dlatego też zapytaliśmy się naszych znajomych czy nie znają kogoś zaufanego. Żona, po zapytaniu się swojej mamy, dowiedziała się o kimś dobrym. Stomatolog dla dzieci z Torunia, który od wielu lat jest już w tym zawodzie, znajduje się stosunkowo blisko od naszego domu, dlatego też zdecydowaliśmy się tam udać. Nie wiedzieliśmy jak będzie przebiegać taki zabieg, dlatego syn był troszeczkę przestraszony, ale na szczęście nie było się czego bać. Będąc na wizycie u stomatologa, dowiedzieliśmy się, że potrzebujemy zrobić pantomogram zębów, a po zrobieniu zdjęć, zdecydować się na aparat. Jest to dosyć kosztowne, ale konieczne. Myśleliśmy, że syn będzie obawiał się zakładania aparatu, ale gdy dowiedział się od stomatologa, że do aparatu można wybrać sobie dowolnego koloru gumki, zapomniał o całym strachu i niemalże czekał na jego założenie. W ten sposób, stomatolog przezwyciężył strach syna za co jestem mu bardzo wdzięczny.

W ten oto sposób problem naszego syna został rozwiązany, od kilku lat nie nosi już aparatu, a zęby są proste, tak jak być powinny. Nasz syn tak dobrze wspominał tego stomatologa, że teraz za każdym razem, gdy ma jakiś problem z uzębieniem, udaje się tylko i wyłącznie do niego.

Rozwiązany problem dzięki stomatologowi dziecięcemu
Przewiń na górę