Rozważam zakup regionalnych domków w Zakopanem

Jestem inwestorem. Kupuję różne budynki, które albo odsprzedaję albo przerabiam je w ośrodki wypoczynkowe czy hotele. To świetny i bardzo dochodowy interes. Od Karola dostałem cynk, że szykuje się ciekawa inwestycja.

Zakup regionalnych domków okazał się świetną inwestycją

domki regionalne w ZakopanemOd razu podjechałem do Karola do biura, żeby uzyskać od niego więcej informacji. On nie siedzi w branży, ale zawsze jak się o czymś dowie to daje mi znać. Dowiedziałem się, że do odsprzedania są domki regionalne w Zakopanem i od razu mi się to spodobało. Nie mam w tamtym rejonie nic swojego co zawsze mi przeszkadzało. Teraz jak jest okazja to muszę ją obowiązkowo wykorzystać. Dowiedziałem się wszystkiego na temat tej sprawy i pojechałem w góry, żeby osobiście przeprowadzić negocjacje z właścicielem. Wszystkie domki regionalne w Zakopanem należały do jednego właściciela co w znacznym stopniu ułatwiało całą sprawę. Chcę kupić wszystkie te domki od razu i pewnie dzięki temu uda mi się wynegocjować jakąś niższą cenę. Nie często znajduje się klient, który robi takie ogromne zakupy. Właściciel był zadowolony, że interesują mnie jego wszystkie domki regionalne w Zakopanem i przyznał, że możemy się dogadać co do ceny. Już oczami wyobraźni widziałem jak powstaje tam moja planowana parę lat temu inwestycja. W końcu się udało zaleźć domki w górach i mogę ziścić swój plan. Tego samego dnia dogadaliśmy wszystkie szczegóły i umówiliśmy się na podpisanie umowy przy obecności notariusza. Czeka mnie najlepszy okres, który właśnie się zaczyna.

Po załatwieniu wszelkich formalności stałem się właścicielem wszystkich domków. Karolowi w ramach podziękowania kupiłem drogi alkohol. Zawsze potrafię okazać wdzięczność za pomoc i doceniam takie sytuacje. Karol to dobry człowiek.

Rozważam zakup regionalnych domków w Zakopanem
Przewiń na górę