Rośnie popularność minigolfa

W Polsce w ostatnich latach coraz częściej na popularności zyskuje gole, który jest tak rozpoznawalny i powszechny choćby w Stanach Zjednoczonych. Mimo, ze coraz więcej specjalnych pól golfowych powstaje, to i tak jak na razie większą popularność i sympatie zyskuje minigolf, który jest zdecydowanie tańszy od tego zwykłego,a można go rozstawić praktycznie wszędzie, nawet w ogrodzie.

Imprezy z minigolfem

mini golf na imprezy pleneroweJak się okazuje w Polsce na coraz większej liczbie imprez, szczególnie tych robionych w plenerze jako atrakcja jest wystawiany mini golf. Jest to dość nietypowa forma rozrywki jednak szybko znajduje sobie wielu zwolenników, gdyż w takiego mini golfa mogą grać zarówno  dzieci  jak i dorośli, przez co żaden z uczestników przyjęcia nie będzie się nudził. Nic więc dziwnego, że mini golf na imprezy plenerowe robi prawdziwą furorę, gdyż nie każdy może sobie pozwolić na codzienną grę w mini golfa, gdyż nie jest to jeszcze, aż tak rozpowszechnione w naszym kraju, jednak można zauważyć coraz większa ilość pól do mini golfa w różnych parkach. Jest to oczywiście dopiero początek całej ekspansji jaką daje minigolf,a  to ze względu na to, że osoby widząc jak goście świetnie się bawią przy mini golfie, sami chcą wynająć sobie kilka torów na swoje własne przyjęcie, a nie jest to usługa zbyt droga. Cena zależy od poziomu trudności jakie ma mieć dane pole, lecz na cały dzień wychodzi średnio około pięćdziesiąt złotych, co jest bardzo dobra cena jak na taką atrakcję.

Lada moment i mini golf, stanie się czymś zwyczajnym na takich domowych imprezach plenerowych, bo na dużych festiwalach zawsze jest wyznaczone miejsce gdzie można sobie pograć w mini golfa. Dzięki temu spora część osób może poćwiczyć swoje umiejętności golfowe lub całkowicie się ich nauczyć.

Rośnie popularność minigolfa
Przewiń na górę