Rodzice kupili mieszkanie i specjaliście montuje cegłę dekoracyjną

cegła dekoracyjna

Moja mama zrobiła nam niespodziankę. Od dłuższego czasu ma bardzo dobrą pracę. Postanowiła się zorientować jakie mamy szansę na kredyt na nowe, większe mieszkanie. Nasze mieszkanie jest ładnie urządzone.

Cegła dekoracyjna do kupienia

cegła dekoracyjnaTata jakieś dwa lata temu przeprowadzał generalny remont. Mamy nowe panele dekoracyjne. Panele ścienne 3d rodzice sprowadzali z zagranicy. Tak samo jak panele 3d gipsowe. Zamawiali te materiały od sprawdzonego i polecane dostawcy. Ładna cegła dekoracyjna została zakupiona na miejscu. Imitacja białej cegły została zamontowana przez rodziców w kuchni. Mieszkanie było nowocześnie urządzone jednak było dla nas za małe. Moja mama jak się okazało jest w ciąży i stwierdziła z tata, że mieszkanie w którym obecnie mieszkamy sprzedadzą i wezmą kredyt na większe mieszkanie w nowym bliku z cegły. Rodzice zarabiają sporo pieniędzy więc nie powinni mieć z wzięciem kredytu żadnego problemu. Bank wyraził zgodę i rodzice zaczęli już szukać osiedla, na którym zamieszkamy. Wybrali nowe bloki, które mogą być wykonane pod klucz. Rodzice powiedzieli firmie budowlanej jakie materiały mają zostać wykorzystane w nowym mieszkaniu. Panele dekoracyjne i cegła będą umieszczone w tych samych pomieszczeniach jak mamy obecnie w mieszkaniu taki wystrój bardzo nam się podoba i zależy nam żeby w nowym mieszkaniu było podobnie. Panele ścienne 3d pojawią się także u mnie w pokoju i pokoju maluszka, który pojawi się na świecie w październiku. Do tego czasu mamy się przeprowadzić do nowego mieszkania. Mamie bardzo zależało, żeby cegła dekoracyjna i panele już były zamontowane.

Całe mieszkanie ma być gotowe do zamieszkania. Tata na bieżąco kontroluje prace w mieszkaniu. Robi zdjęcia i pokazuje mamie, która musi teraz odpoczywać żeby z dzieckiem wszystko było dobrze.

Rodzice kupili mieszkanie i specjaliście montuje cegłę dekoracyjną
Przewiń na górę