Rocznica ślubu w luksusowym hotelu

W tym roku zbliżała się dziesiąta rocznica mojego ślubu z Marysią. Musiałem zaplanować coś wyjątkowego, gdyż Marysia była wyjątkową kobietą. W końcu wytrzymała ze mną tyle lat a ja nie miałem łatwego charakteru. Byłem jej wdzięczny za cierpliwość i zaangażowanie w to małżeństwo.

Pobyt w bardzo w luksusowym hotelu 

hotel FromborkPostanowiłem zabrać swoją żonę do Fromborka, ponieważ zawsze chciała odwiedzić tę miejscowość. Opowiadała mi o atrakcjach, jakie tam były dostępne, dlatego ten kierunek obrałem za cel podróży z okazji rocznicy ślubu. Planowałem Marysię zabrać tam na weekend, żebyśmy mogli spędzić czas tylko we dwoje, z dala od dzieci i codziennych obowiązków. Miałem odłożoną sporą sumę pieniędzy i dlatego postawiłem na bardzo komfortowy hotel Frombork był miejscem, gdzie takich hoteli nie brakowało, co dawało mi dość spore pole do popisu. Hotel, który znalazłem oferował przestronny apartament dla nowożeńców, który wyposażony był we wszystkie wygody. Wiedziałem, że mojej żonie ten apartament bardzo się spodoba, dlatego od razu go zarezerwowałem. Zadzwoniłem też do hotelu, żeby potwierdzić wszystko, ponieważ pierwszy raz rezerwowałem hotel drogą online i nie byłem pewny, czy dobrze wszystko zrobiłem. Recepcjonistka hotelu była bardzo sympatyczna i pomogła mi we wszystkim. Marysi o wszystkim powiedziałem od razu, ponieważ nie chciałem, żeby ona przypadkiem wymyśliła jakiś inny pomysł na uczczenie naszej dziesiątej rocznicy ślubu. Wyjazd do Fromborka bardzo ją ucieszył.

Hotel, w którym spędziłem z żoną weekend był bardzo luksusowy. Wcześniej nigdy nie byłem w takim miejscu i zrobiło ono na mnie niesamowite wrażenie. Apartament tani nie był, ale zdecydowanie warto było wydać na niego takie pieniądze, ponieważ niczego nam nie brakowało.

Rocznica ślubu w luksusowym hotelu
Przewiń na górę