Robienie druku na opakowaniach foliowych

opakowania foliowe

Dwa lata temu wraz z moim bratem zdecydowaliśmy się na założenie naszej własnej firmy. Po głowie chodziła nam od dłuższego czasu myśl, żeby postawić na założenie swojej własnej drukarni i właśnie na to się zdecydowaliśmy.

Opakowania foliowe i specjalne maszyny

opakowania foliowe Tą naszą drukarnię założyliśmy w naszym rodzinnym mieście, którym jest Łódź. Ta nasza drukarnia nie jest to jednakże taka najzwyklejsza drukarnia, jakich w Łodzi jest pełno. Nasza drukarnia mianowicie jest drukarnią jedyną w swoim rodzaju, ponieważ wykonujemy różnego rodzaju druki na opakowaniach, takich jak na przykład opakowania foliowe produkowane w łodzi. Posiadamy specjalne drukarki, które właśnie potrafią zrobić rożnego rodzaju druk na przeróżnych opakowaniach. Jeżeli chodzi o wykonywanie druku, to najcięższe do zrobienia na nich druku są bez wątpienia reklamówki foliowe, które są śliskie i niestety nie każdy druk wychodzi na nich, tak jakby się chciało, jednakże klientom zawsze doradzamy wybór takiego wzoru, który na owych reklamówkach wyjdzie bardzo fajnie. Ciężko do pewnego czasu zrobić również druk na torebkach, takich jak na przykład torebki foliowe, jednakże w ubiegłym roku zainwestowaliśmy w profesjonalną maszynę, dzięki której można na takich właśnie torbach zrobić praktycznie każdego rodzaju druk bez żadnych, nawet najmniejszych problemów. Jeżeli chodzi o najczęściej wykonywany u nas druk, to mogę powiedzieć, że najczęściej nadruk wykonujemy na torbach reklamowych. Akurat, jeżeli chodzi o torby reklamowe, to nie są one ciężkie do zrobienia na nich wydruku.

Poza tym posiadamy do tego typu druku doskonałą maszynę, dla której żadne wzór, czy zrobienie wymyślnego logo nie stanowią żadnego problemu. Nasza drukarnia ma naprawdę bardzo dużo zamówień, zamówienia mamy nie tylko z Łodzi, ale z całego kraju, ponieważ nasza oferta jest również dostępna online.

Robienie druku na opakowaniach foliowych
Przewiń na górę