Reklama wewnętrzna w kawiarni

Kiedy po raz pierwszy oznajmiłam moim przyjaciołom jaki typ działalności chcę otworzyć na początku nie mogli wyjść z podziwu. Mówili, że owszem parzę bardzo dobrą kawę jednak gdy będę miała mnóstwo zamówień zapewne spadnie ich jakość. Ja jednak miałam swoją wizję mojego wymarzonego miejsca – kawiarni. Wiedziałam, że wśród wielu kawiarenek będę musiała zrobić coś, żeby się wybić. Miałam długofalowe plany.

Reklama wewnętrzna motywowała mnie do działania 

reklama wewnętrzna łódźPrzede wszystkim postawiłam nie tylko na świeżo mielone ziarna kawy oraz jej różnorodne gatunki, ale również przepyszne i smaczne muffinki domowej roboty, a także ciasta, które pomagała mi wypiekać moja mama i babcia. Obie bardzo mnie wspierały w realizacji moich marzeń. Nie inaczej było z moimi przyjaciółmi, którzy postarali się o to, abym nie musiała za dużo czasu spędzać nad marketingiem. Postanowili mnie nieco w tej materii wyręczyć. Przede wszystkim zaprojektowali mi reklamę wewnętrzną. Była to ogromna tablica, gdzie mogłam zamieścić menu i to co oferuję tego konkretnego dnia. Była ona za moimi plecami, bowiem z niej czytali klienci. Dla mnie natomiast przygotowali napis, abym dążyła za swoimi marzeniami, co dla mnie bardzo dużo znaczyło przede wszystkim w momentach zwątpienia. Kiedy kawiarnia wystartowała już na dobre po kliku dniach zaczęłam rozpoznawać klientów. Okazało się, że świeża kawa oraz ciasto to coś, co dla nich wiele znaczy. Poza tym uwielbiają domowy klimat a dzięki eleganckiej reklamie wewnętrznej oraz mojemu motywującemu hasłu sami motywują się do działania.

Nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz, realizując się całkowicie. Kto by pomyślał, że tak pokaźną liczbę klientów w moje progi zapędzi idealnie pasująca reklama wewnętrzna oraz kilka zdań. Cieszę się, że otaczam się fajnymi ludźmi. 

Najnowsze informacje na http://www.fhkarmi.pl

Reklama wewnętrzna w kawiarni
Przewiń na górę