Przygotowuję reklamę i szukam odpowiedniej muzyki

muzyka do reklamy

Rozpoczęłam pracę w reklamie. Nie mam wielkiego doświadczenia w tej branży. Skończyłam studia i dopiero stawiam swoje pierwsze kroki w tym biznesie. Dostałam od przełożonego swoje pierwsze samodzielne zlecenie.

Muzyka do reklamy przyciąga uwagę

muzyka do reklamyMam przygotować reklamę batoników owsianych, która przede wszystkim ma być skierowana dla najmłodszych dzieci. Darmowa muzyka do reklamy musi przyciągać uwagę dzieci. Koleżanka, która mnie wprowadzała do firmy poleciła mi skorzystanie royalty music. Licencja, którą się uzyskuje dzięki royalty free music daje możliwość wykorzystywania poszczególnych utworów do różnych mediów. Muzyka do reklamy i do filmów jest często za granicą pozyskiwania z takich właśnie banków muzyki, który chciałabym założyć w naszym kraju. Muzyka do filmów jest ściągana właśnie z takich stron. Bank muzyki zapewnia szeroki wybór najróżniejszych utworów. Bank muzyki gwarantuje także szeroki wybór muzyki która będzie nadawała się także do prezentacji. Muzyka do prezentacji powinna moim zdaniem być spokojniejsza. Muzyka nie może odwracać uwagi od tematu, który jest omawiany. Przeciwnie do filmów czy nawet reklamy. Muzyka do reklamy ma zwracać uwagę. Muzyka do reklamy ma wpadać w ucho. Dzieciaki mają ją śpiewać i namawiać rodziców do zakupu danego produktu. Batoniki owsiane są bardzo smaczne i zdrowe. Klientowi dla którego przygotowuję zlecenie zależy na wysokiej sprzedaży. Dla mnie to także duża szansa na kolejne zlecenia dlatego zależy mi żeby reklama wyszła bardzo dobrze. Bank muzyki mnie zaskoczył. Strona była dla mnie łatwa w obsłudze.

Nasza firma miała już wykupioną licencję. Poświęciłam sporo czasu na dobranie odpowiedniej muzyki ale byłam zadowolona z efektu końcowego i tak miałam założony cel szef także mnie pochwalił i powiedział, że jestem gotowa na większe zlecenia.

Przygotowuję reklamę i szukam odpowiedniej muzyki
Przewiń na górę