Prowadzenie własnej restauracji

Z wykształcenia jestem kucharką. Bardzo lubię te zajęcie. Od dziecka pomagałam mamie w kuchni. Taki również chciałam wybrać zawód. Pracowałam już w wielu restauracjach. Po kilku latach stwierdziłam, że wolę prowadzić coś na swój własny rachunek. W ten sposób otworzyłam własną restaurację.

Wymarzona praca w restauracji w Toruniu

restauracja w toruniu w centrum miastaChciałam prowadzić bardzo nowoczesną restauracje. Serwuję w niej potrawy śródziemnomorskie, do których mam słabość. Sama jestem w niej kucharką, gdyż nie wyobrażam sobie, bym miała tutaj robić coś innego. Oczywiście prowadzę oprócz tego wszelką potrzebną dokumentację, jak na szefową przystało. Utworzyłam nawet specjalną stronę internetową, dzięki której ludzie mogą zamawiać sobie potrawy na wynos, z dostawą. Moją restauracje można znaleźć pod adresem internetowym: restauracja w toruniu w centrum miasta. Jak zauważyłam, bardzo dużo ludzi zamawia u mnie właśnie przez Internet. To w sumie dobrze, nie mam przeludnienia u siebie w restauracji, a co za tym idzie kolejek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sama przygotowuję również potrawy dla moich pracowników. Oni też przecież muszą coś zjeść. Nie mogą pracować głodni. Ceny u mnie są bardzo przystępne, więc każdego będzie stać na to, by zjeść u mnie ciepły posiłek. Przychodzi do mnie bardzo dużo turystów, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ robią mi w ten sposób reklamę mojej restauracji. Proszę ich również o wystawianie opinii na mojej stronie.

Interes idzie bardzo dobrze. Czasami są momenty, że nie mogę się wyrobić z zamówieniami, ale na szczęście mam swoich pracowników, którzy brawurowo wykonują swoją pracę. Jestem z nich bardzo dumna i zadowolona, że obroty idą pełną parą. Dobrze, że wpadłam na pomysł, aby otworzyć swój własny interes. Już nigdy nie zatrudniłabym się u kogoś.

Prowadzenie własnej restauracji
Przewiń na górę