Prowadzę własną firmę remontową

firma remontowa

Kiedyś to pracowałem w fabryce w Bydgoszczy, ale jak została zamknięta to łapałem się różnych prac dorywczych. Jestem jak złota rączka, ponieważ potrafię naprawić dosłownie wszystko. Robię hydraulikę, wykonuję remonty a nawet prace w ogrodzie.

Jak działa moja firma remontowa?

firma remontowaPo czasie już miałem dość braku stabilności zawodowej i zabrałem się za siebie. Stwierdziłem, że najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie firma remontowa, ponieważ to właśnie remonty najbardziej lubię robić. Najpierw zrobiłem rozeznanie na Bydgoskim rynku, by sprawdzić ile się płaci za takie usługi remontowe oraz jaki sprzęt muszę kupić, by moja firma remontowa była kompleksowo wyposażona. Zaciągnąłem bardzo atrakcyjny kredyt z niskim oprocentowaniem co pozwoliło mi na podjęcie kroków. Moja firma budowlana dzięki temu powstała bardzo szybko i już w pierwszym tygodniu wykonywałem dla klientów remonty na terenie Bydgoszczy. Początkowo świadczyłem swoje usługi remontowe sam, ale z czasem byłem zmuszony zatrudnić pracowników, ponieważ remonty w dużej ilości były dla mnie zbytnim obciążeniem czasowym. Na chwilę obecną pracuje u mnie kilkudziesięciu pracowników, którzy robią remonty a moja godna polecenia firma remontowa z Bydgoszczy jest już dość znana. Nawet widziałem artykuł w lokalnej gazecie o tym, jak doskonale moja firma budowlana prosperuje. Na pewno niebawem będzie jakiś wywiad ze mną. Od kiedy zrobiło się głośno o mnie to zleceń przybywa jeszcze więcej. Ludzie chcą mieć fachowe usługi remontowe i zgłaszają się do mnie bardzo chętnie.

Niektórzy to nawet są w stanie czekać kilka miesięcy na remonty, które ma im wykonać moja firma remontowa. Zatrudniłem również asystentkę, która umawia terminy na remonty, ponieważ ja nie miałem już w ogóle czasu, aby się tym zajmować. Kto by pomyślał, że tak to ruszy wszystko.

Prowadzę własną firmę remontową
Przewiń na górę