Promocja firmy produkującej zbiorniki na paliwo

zbiorniki na paliwo

Wykonałem szereg plakatów, wielkich na całe miasto rozesłanych. Firma postanowiła zainwestować w szeroki poziom reklamy. Zastanawiacie się czym firma handlowała? Czym się zajmuje? A produkuje chociażby zbiorniki dwupłaszczowe, kojarzycie? To takie przypominające cysterny, tylko są statyczne.

Jak reklamować zbiorniki na paliwo?

zbiorniki na paliwoPonad to firma posiada w asortymencie takie cuda jak tanie zbiorniki na paliwo, sprzedaje również ogumienie do traktorów, kombajnów, wszelkiej maści innych ustrojstw. Wiecie, że chciałem przygotować te materiały reklamowe jak najlepiej, dlatego musiałem poznać specyfikę tych wszystkich urządzeń. Mój kolega powiedział, że zbiorniki dwupłaszczowe są najbardziej rozpoznawalne, rzucają się w oczy, łatwo o społeczne zakotwiczenie. O, a co jeśli zleceniodawca zażyczy sobie, aby zbiorniki adblue były na pierwszym miejscu, tutaj trzeba wypromować markę. Zbiorniki adblue, fajnie się nazywają i rzeczywiście są niebieskie, więc może to będzie ciekawie wyglądało, się zastanawiałem. Później dopiero, dostałem informacje, że muszę się zmieścić w budżecie i wprowadzić na sprzedaż lampy przemysłowe led, które weszły w asortyment firmy. Trochę się zaskoczyłem, że z jednej strony stoki taki zbiornik na olej napędowy i z drugiej widzimy rozświetlone lampy przemysłowe led. No cóż, dobru i sprawny grafik nie boi się wyzwań. Wziąłem się szybko do pracy i wszystkie zbiorniki na paliwo wykonałem w ciągu jednego wieczoru. Wysłałem do akceptacji i po dwóch godzinach taką uzyskałem.

Później już były zbiorniki adblue, tutaj praca wyszła mi bardzo szybko bo użyłem tego samego szablonu. Po nich był zbiornik na olej napędowy, drobnostka. A na koniec wielkie zbiorniki dwupłaszczowe, to już czysta przyjemność. Zleceniodawca był bardzo zadowolony, bo dostałem ekstra premię.

Promocja firmy produkującej zbiorniki na paliwo
Przewiń na górę