Projektujemy nowoczesną pływalnię

Architekturą zaczęłam pasjonować się w gimnazjum. Zainteresowanie pojawiło się po jednej z wycieczek, na których przewodnik z ogromnym zapałem opowiadał nam o zasadach powstania pewnej starej budowli. Wspomniał też wtedy o tym, jak fenomenalne jest bycie architektem i tworzenie tak wspaniałych budowli. Zapragnęłam wówczas zagłębić ten temat.

Atrakcyjna pływalnia na obrzeżach miasta

projekt pływalniArchitektura jest jedną z bardziej pasjonujących dziedzin. Jeszcze kilkanaście lat temu umiejętność projektowania budynków i ich przenoszenia w rzeczywistość wydawała mi się czarna magią. Jednak po pewnej pasjonującej wycieczce w gimnazjum, kiedy to zaczęłam interesować się architekturą, doprowadziłam do sytuacji, w której na dzień dzisiejszy posiadam własną pracownie projektową. Jako zespół specjalistów realizujemy wiele zleceń, głównie na domy jednorodzinne. Jednak niedawno trafił nam się duży projekt pływalni miejskiej, którego podjęliśmy się z dużym zapałem. Pływalnia ma się znajdować na obrzeżach miasta w pięknej, zielonej okolicy. Ma to być nie tylko obiekt sportowy, ale też rekreacyjny. Poza basenem z torami pojawią się też tam baseny z licznymi fontannami, z jacuzzi, ze zjeżdżalniami i tak dalej. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, również rodziny z dziećmi, bo dla dzieci też będzie przygotowany specjalny basen. Projekt basenu ma już na ten moment konkretny zarys. Jesteśmy w trakcie dopracowywania szczegółów tak, żeby postawić przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania.

Od kilkunastu lat bardzo interesuje się architekturą. Pasja ta przerodziła się w moje zajęcie zarobkowe. Ukończyłam studia w tym zakresie i teraz prowadzę własną pracownię projektową. Po kilkunastu mniejszych zleceniach przyszedł czas na dużym projekt, którym jest pływalnia miejska. Projektujemy nowoczesny budynek sportowo- rekreacyjny.

Projektujemy nowoczesną pływalnię
Przewiń na górę