Projektantka stron internetowych

projektowanie stron

Moja kariera jako projektanta stron internetowych zaczęła się na dobre w zeszłym roku. Po sporym okresie bezrobocia (niestety nawet w mieście Wrocław jest to spory problem), postanowiłam zająć się samodoskonaleniem siebie oraz swoich umiejętności.

Projektowanie stron i kurs

projektowanie stron A co za tym idzie „ulepszaniem” swojego CV i staniem się bardziej atrakcyjnym w oczach pracodawcy potencjalnym kandydatem na dane stanowisko. Od zawsze lubiłam informatykę i interesowałam się tym, jak działają serwisy internetowe, dlatego z chęcią wzięłam udział w organizowanej w mieście Wrocław inicjatywie, jaką był kurs podstaw projektowania stron dla bezrobotnych. Podczas tego kursu dowiedziałam się jak wygląda projektowanie stron internetowych oraz poznałam inne tajniki tej branży. Między innymi dowiedziałam się także jak są tworzone proste aplikacje internetowe, poznałam trochę teorii i bardzo dużo praktyki. Teraz wiem, że uczestnictwo w tym kursie dało mi świetne podstawy do zainteresowania się bardziej tematyką, projektowania stron. Obecnie po kilkumiesięcznym działaniu jako freelancer na portalach zrzeszających oferty wykonania drobnych usług (typu ulepszenie stron, tworzenie ich od podstawy) i usilnej lekturze wielu książek, znalazłam pracę w dobrze prosperującej firmie informatycznej w centrum miasta Wrocław. Tworzenie stron internetowych dla osób oraz firm daje mi niesamowite spełnienie i jest czymś, co po prostu lubię. Często myślę, że tak naprawdę to przypadek zadecydował (albo zwykły zbieg okoliczności), że zajmuje się obecnie właśnie tym, ale jestem bardzo z niego zadowolona. W pracy czuje się bardzo dobrze i wiem, że trafiłam chyba najlepiej jak tylko mogłam.

Obsługa serwisów internetowych, aplikacji i świadomość, że strony internetowe zawdzięczają mi swoje istnienie oraz firma w której obecnie pracuje daje mi mnóstwo satysfakcji. Jest także dowodem na to, że ciężka praca i staranie się – z pewnością popłaca.

Więcej na www.webini.pl

Projektantka stron internetowych
Przewiń na górę