Produkuje piece z nadmuchem

piec z nadmuchem

Moja firma jest znana w naszym mieście. Jestem producentem docenianym przez klientów. Warszawa jest dużym miastem ale mamy konkurencji. Moja firma produkuje piece nadmuchowe. Jako producent zdobyłem wiele wyróżnień i nagród za najlepsze piece nadmuchowe w całym kraju.

Piec z nadmuchem – gdzie się nadaje?

piec z nadmuchemPiec nadmuchowy pomimo tego, że na rynku jest już pięć lat to nadal cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Wiele osób ma już je zamontowane w swoich domach., coraz więcej firm i dużych sklepów decyduje się na zakup piecy. Solidnie wykonany piec z nadmuchem nadaje się do dużych pomieszczeń. Niestety do mieszkań nie jest wskazany. Piece z nadmuchem powinny być montowane od razu przy budowie. Wówczas koszt nie jest wysoki. Jeżeli w domach, które już są zbudowane klienci chcą zamontować piec nadmuchowy to muszą liczyć się z większymi kosztami, bo trzeba doprowadzić wszędzie przewody. Cena nie jest wygórowana. Poza tym na ogrzewaniu w ten sposób można sporo zaoszczędzić w porównaniu do centralnego ogrzewania. Piece nadmuchowe które powstają w naszej firmie przeważnie są na gaz. W różnych przypadkach możemy wykonać piec nadmuchowy na prąd lub olej. Wszystko zależy od zapotrzebowania klienta. Zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom. Specjaliści, którzy wykonują piece z nadmuchem mają wysokie kwalifikacje. Pracujemy na najlepszych materiałach. Żeby ogrzewanie dobrze działało warto zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że piec nadmuchowy będzie działał wiele lat.

Dużym plusem jest fakt że piec nadmuchowy można wyłączyć nawet w okresie zimowym jeśli na przykład klient wyjeżdża w dłuższą podróż. Natomiast zaraz po powrocie piec z nadmuchem można włączyć i on się bardzo szybko nagrzewa. Sterownikiem można kontrolować wysokość temperatury w każdym pomieszczeniu.

Produkuje piece z nadmuchem
Przewiń na górę