Producent pończoch, a Twoja szafa

producent pończoch

Okazało się, że wybór twojej garderoby i to, w czym chodzisz, nie jest przypadkiem, a raczej odzwierciedleniem twojego charakteru! Odkrył to pewien producent skarpetek, u którego zaopatrywała się kobieta, kupująca ciągle te same rzeczy. Dlaczego? Nie znosiła zmian. Ponadto zawsze wybierała te same kolory – smutne, przygnębiające.

Producent pończoch i kolorowe rajstopy

producent pończochTaką właśnie miała naturę. Przyjrzyj się więc swojej garderobie i spróbuj wyeliminować z niej smutne barwy. Jeśli jest ich tam zbyt wiele, nie dziw się, że twój nastrój przez większość czasu jest smutny i przygnębiający. Kolory, które nas otaczają, mają na nas ogromny wpływ. I nie mowa tu oczywiście jedynie o sweterkach czy bluzkach. Podobnie rzecz ma się w przypadku innych elementów garderoby. Potwierdza to niejeden producent rajstop, dlatego coraz popularniejsze są kolorowe rajstopy, które na pewno spowodują uśmiech na niejednej twarzy. To oczywiście rozwiązanie dość ekstrawaganckie, które być może nie każdemu będzie się podobać, jednak jeśli w twoim życiu brakuje radości, warto byś wypróbowała nieco kolorowej garderoby. Na co jeszcze warto postawić? Kolorów nie zapewnił nam niestety żaden solidny producent pończoch, jednak w tym przypadku odważne kolory mogłyby okazać się zbyt przyciągające wzrok. Tutaj króluje więc czerń i odcienie cieliste, które nie są jednak odzwierciedleniem modowej nudy czy tego, że ty jesteś zbyt mało odważna. Pończochy w takich odcieniach to klasyka, którą rzadko kobiety zmieniają na coś innego. Kolory zapewni nam także każdy producent rajstop dziecięcych, co jest akurat standardem.

Przestań więc się smucić i zapewnij sobie trochę radości. Zamiast beżowego swetra postaw na zielony, zamiast typowych czarnych spodni, wybierz jakieś niekonwencjonalne. A jeśli wciąż czujesz, że twoja szafa jest pełna smutku, koniecznie wybierz się na zakupy!

Producent pończoch, a Twoja szafa
Przewiń na górę