Próbny zabieg medycyny estetycznej dla mojej żony

 

Moja żona od dawna wspominała, że czas najwyższy na to, by zaczęła rozglądać się za pewnego rodzaju zabiegami. Początkowo myślałem, że mówi to tak po prostu, a nie zamierza tego realizować – tak jak ja czasem wspominałem o tym, że chcę podrasować swój samochód.

Okazało się, że pewnego dnia poszła na zabieg medycyny estetycznej

zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w BydgoszczyOczywiście nie wiedziałem o tym kompletnie niczego, dlatego też z niecierpliwością czekałem na jej powrót do domu. Okazało się, że zabieg był bardzo pomocny. Moja żona już przed nim była bardzo piękna, teraz zaś wyglądała jeszcze lepiej. Powiedziała, że to dopiero początek, i że mam się przygotować na więcej. Spytałem co dokładnie ma przez to na myśli. Odparła, że słyszała, że zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w Bydgoszczy stoją na wysokim poziomie, dlatego też postanowiła przejść się raz i wypróbować jeden z gabinetów. Okazało się, że faktycznie tak jest – już pierwsza wizyta dała wyraźne rezultaty, choć wszyscy mówili, że prawdziwe efekty będzie widać dopiero po kilku wizytach. Widząc jej szczęście nie byłem w stanie się z nią spierać – oczywiście zgodziłem się na to, by chodziła na tak wiele zabiegów, ile tylko chciała. Bardziej z ciekawości spytałem o cenę, ale okazało się, że jest całkiem rozsądna. Tym bardziej nie miałem już żadnych obiekcji co do tego, w jaki sposób moja żona będzie spędzać trzy godziny tygodniowo przez najbliższych parę miesięcy. Pewnych rzeczy po prostu nie potrafię jej odmówić – zwłaszcza gdy widzę, jak bardzo jest dzięki temu szczęśliwa. Z każdym kolejnym tygodniem efekty były coraz bardziej widoczne – nie żałowaliśmy naszych decyzji.

Obecnie żona do dziś chodzi raz na jakiś czas na zabieg, by podtrzymać to, co udało jej się osiągnąć. Ja osobiście twierdzę, że absolutnie nie musi tego robić, ale ona taka już jest – jak się uprze, to nawet i sam diabeł by jej nie przekonał.

 

Próbny zabieg medycyny estetycznej dla mojej żony
Przewiń na górę