Prezent dla męża na urodziny – bluza prosto

stylowa bluza prosto

Mój mąż ma urodziny we wrześniu. W sumie co roku zastanawiam się długo co mu kupić. Mąż jest bowiem bardzo wybredny i rzadko z czego tak naprawdę się cieszy. Ciężko naprawdę trafić w jego gust. Znamy się z mężem już naprawdę długo a ja do tej pory często kupuje mu nietrafione prezenty.

Bluza prosto – to może być dobry prezent

stylowa bluza prostoNo miałam nadzieję, że tym razem uda mi się kupić coś co będzie mu się podobało. Stwierdziłam, że na ten prezent jestem w stanie wydać naprawdę dużo pieniędzy. W sumie wpadło mi nawet już coś do głowy. Ostatnio byłam z mężem w galerii handlowej. I tam mąż mówił mi, że niedługo zostanie otwarty jakiś bardzo fajny sklep. W sumie chyba mniej więcej nazwę pamiętałam. Także postanowiłam jak najszybciej pojechać do galerii. I ucieszyłam się bardzo bo trafiłam właśnie na otwarcie sklepu Backyard Cartel, a co za tym idzie będą przecież jakieś promocje. I rzeczywiście wszędzie były informacje, że akurat dzisiaj mają rabaty na wszystkie ubrania w sklepie. W sumie był to chyba pierwszy sklep w Katowicach gdzie była stylowa bluza prosto sklep Katowice, którą z tego co wiem kiedyś mąż przymierzał w innym mieście. Jednak wtedy stwierdził, że była za droga, ale wiem, że mu się podobała. Stwierdziłam, że kupię bluzę z kolekcji Prosto Klasyk bo w sumie mąż ceni sobie prostotę. Do tego wybrałam jeszcze corhartt koszulka w razie gdybym nie trafiła w jego gust z bluzą. W sumie z tych dwóch rzeczy zawsze miałam większą szansę na to, że trafię w jego gust.

W sklepie była możliwość by od razu zapakować rzeczy na prezent i skorzystałam z tej opcji. Dostałam także kartę rabatową. Stwierdziłam, że gdy tylko rzeczy spodobają się mężowi to zostanę ich stałym klientem. Tylko, że z tym moim mężem nic nie wiadomo. Schowałam prezent w szafie bo do urodzin męża był jeszcze tydzień. A ja nie mogłam się doczekać jak mąż zareaguje.

Prezent dla męża na urodziny – bluza prosto
Przewiń na górę